واریز پاداش پای سکوی ورزشکاران مدال‌آور پارالمپیکی

0
502

به گزارش ایرنا، کاروان سردار دل‌ها تاکنون۱۳ مدال  (هفت طلا، پنج نقره و یک برنز) کسب کرده که پاداش ۱۱ قهرمان  و مربیان آنها تا هفتمین روز بازی‌ها پرداخت شده است.

اما هنوز پاداش مدال‌آوران امروز (سه‌شنبه) در هشتمین روز بازی‌ها واریز نشده که پرداخت می‌شود.

در هشتمین روز بازی‌ها تاکنون ساره جوانمردی و هاشمیه متقیان ۲ طلا و رمضان بیابانی یک نقره برای ایران کسب کردند که تا ظهر امروز به وقت ایران برای هر کدام از مدال‌آوران کشورمان صورت می‌گیرد.

روند واریز پاداش به این صورت است که معادل ریالی پاداش پای سکوی (۱۰ هزار یورو برای طلا، چهار هزار یورو برای نقره و دو هزار و ۵۰۰ یورو برای برنز) به حساب ورزشکاران در ایران واریز شده است و این کار
براساس تصویب هیات اجرایی کمیته ملی پارالمپیک برای مربیان و ورزشکاران مدال‌آور نیز پاداش‌هایی در نظر گرفته شده و به حساب آنها واریز شده است.

کاروان ایران در این دوره از بازی‌ها تاکنون ۱۳ مدال (۷طلا، پنج نقره، یک برنز) در وزنه‌برداری،دوومیدانی، تیراندازی و جودو کسب کرد.

کاروان پارالمپیک ایران در پانزدهمین دوره بازی ها با کسب ۲۴ نشان ( هشت طلا، ۹نقره و هفت برنز) در جایگاه پانزدهم ایستاد.

شانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو از دوم شهریور ماه آغاز شد و کاروان ایران از بین ۱۰۰سهمیه کسب شده با ۶۲ ورزشکار ( ۹ زن و ۵۳ مرد) در ۱۰ رشته جودو، قایقرانی، تکواندو، بسکتبال با ویلچر، دوچرخه سواری، والیبال نشسته، دوومیدانی، تیراندازی، تیروکمان و وزنه‌برداری در این رویداد حضور دارد.

این رویداد چهاردهم شهریور به کار خود پایان می دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید