کلهر: شوک الهلال به نفع تیم شد

0
457

محمود کلهر در گفت‌وگو با فارس در مورد تقابل پرسپولیس با نساجی و پیروزی ۲ بر یک شاگردان یحیی گل‌محمدی اظهار داشت: بازی خیلی خوبی را از جانب هر دو تیم شاهد بودیم. پرسپولیس دوباره به روند روبه رشد خودش برگشته است. در نیمه دوم بهتر بازی کرد و جناح راست تیم بیشتر تقویت شد. تعویض‌های یحیی گل‌محمدی باعث شد پرسپولیس رو به جلوتر بازی کند. سیستم تیم به کلی تغییر داده شده و از دو مهاجمی که می‌توانند برای هر حریفی خطرناک باشند استفاده شد.

وی با اشاره به عملکرد نساجی گفت: نساجی هم فوتبال رو به جلویی را ارائه کرد و چه در کار دفاعی و چه در کار هجومی عملکرد خوبی داشت. با این حال پرسپولیس همیشه باید روبه جلو بازی کند و پرسینگ را به طور کامل انجام بدهد. در زمانی که این کار را انجام می‌دهد می‌تواند مقابل هر حریفی پیروز شود. نساجی یکی از بهترین بازی‌های خودش را ارائه داد. این تیم بازیکنان با تجربه‌ای را در هر خط دارد که تأثیرگذار هستند به همین دلیل برای پرسپولیس مشکل‌ساز شد. نوع بازی نساجی شاگردان گل‌محمدی را دچار زحمت کرد اما در مجموع پرسپولیس به خصوص در ۲۰ دقیقه آخر بازی عملکرد خیلی خوبی داشت.

کلهر در مورد روند پرسپولیس در بازی‌های آینده عنوان کرد: این تیم حتماً برای قهرمانی می‌رود. تیم‌هایی مانند استقلال، سپاهان، گل‌گهر و حتی تراکتور می‌توانند رقیب پرسپولیس در کورس قهرمانی باشند. من فکر می‌کنم رقابت قهرمانی به خصوص در بین پرسپولیس، سپاهان و استقلال جذاب خواهد اما پرسپولیس با نفراتی که در اختیار دارد می‌تواند در این کورس موفق شود.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد شوک بازی الهلال به این تیم اظهار داشت: شوک الهلال به نفع پرسپولیس شد و کمک کرد تا این تیم خودش را برای فصل جدید آماده کند. انتقادات باعث شد بازیکنان به خودشان بیایند و کادر فنی روی بازیکنان بیشتر کار کند تا پرسپولیس به آمادگی بیشتری برسد. این مسئله کمک کرد تا تیم در دو هفته اول بردهای خوبی را به دست بیاورد. امیدوارم بازی‌های لیگ برتر کیفیت بیشتری پیدا کنند و تیم‌ها در زمین‌های باکیفیت به میدان بروند  تا بازیکنان بتوانند بهترین عملکرد خودشان را به نمایش بگذارند و ما نیز شاهد دیدارهای جذابی در این فصل مسابقات فوتبال کشور باشیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید