سه شرکت مهم مهندسی رژیم صهیونیستی هک شد

0
414

به گزارش فارس، گروهی از هکرها موسوم به «عصای موسی» روز گذشته (سه‌شنبه) اعلام کردند که با موفقیت یک عملیات سایبری و هکری علیه سه شرکت مهندسی رژیم صهیونیستی انجام داده‌اند.

روزنامه صهیونیستی «جروزالم‌پست» گزارش کرد که کمتر از دو هفته از زمانی که گروه هکری عصای موسی فایل‌هایی را فاش کرد که در حمله هکری به وزارت جنگ رژیم صهیونیستی به دست آورده بود، این گروه مجدداً روز گذشته اعلام کرد که شرکت مهندسی «ایهود لوتایان»، «دیوید» و «اچ.جی.ام» را در جدیدترین حمله سایبری خود، هک کرده است.

طبق این گزارش، داده‌های فاش شده از سه شرکت مهندسی رژیم صهیونیستی شامل پروژه‌ها، نقشه‌ها، قراردادها، تصاویر، نامه‌ها و تصاویر ویدئوکنفرانس‌ها بوده است.

گروه هکری عصای موسی تصریح کرده است، اطلاعاتی را که درز داده است، شامل تمامی اطلاعاتی که در اختیار دارند، نیست و به تدریج باقی اطلاعات را منتشر خواهند کرد.

جروزالم‌پست گزارش کرد که گروه هکری عصای موسی برخلاف گروه هکری «سایه سیاه» که اخیراً به چندین شرکت صهیونیستی حمله سایبری کرده‌اند، تاکنون درخواست پول یا چیز دیگری را نکرده‌اند.

بر اساس این گزارش، اسناد فاش شده شامل اسناد مربوط به پروژه‌های زیرساختی از جمله بزرگراهها و سامانه‌های آب عمومی می‌شود و برخی اسناد نیز حتی شامل یک مناقصه می‌شد و دیگر اسناد مربوط به ساخت و ساز در پروژه‌ ورودی شهر جدید است که در حال حاضر در ورودی قدس اشغالی در دست انجام است.

گزارش‌ها همچنین نشان می‌دهد که کارت‌های شناسایی و اسناد بیمه‌ای نیز در جدیدترین حمله سایبری به شرکت‌های مهندسی رژیم صهیونیستی فاش شده است.

وب‌سایت گروه هکری عصای موسی مدعی شده است که بیش از ۱۶۵ سرور و ۲۵۴ وب‌سایت را هک کرده و بیش از ۱۱ ترابایت اطلاعات جمع‌آوری کرده است که شامل اطلاعات مربوط به اداره پُست رژیم صهیونیستی، وزارت جنگ و فایل‌های مربوط به «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی و شرکت‌های «الکترون سیلاگ» (Electron Csillag) و «اپسیلور» (Epsilor) می شود.

گروه هکری عصای موسی هفته گذشته در بیانیه‌ای در صفحه تلگرام در خصوص حمله به وزارت جنگ رژیم صهیونیستی اعلام کردند: «ما سال‌های زیادی‌ است که در هرلحظه و در هر قدم شما را زیرنظر داریم. تمامی تصمیمات و اظهارنظرات شما تحت نظر ما بوده است. سرانجام در حالی که تصورش را هم نمی‌کنید، به شما حمله خواهیم کرد».

این گروه هکری همچنین در بیانیه خود اعلام کردند که به اسناد محرمانه از جمله گزارش‌ها، نقشه‌های عملیاتی، اطلاعات درباره سربازان و یگان‌های نظامی رژیم صهیونیستی و نامه‌ها و مکاتبات صهیونیست‌ها دسترسی یافته‌اند.

گروه هکری عصای موسی سپس هشدار داد: «ما قصد داریم این اطلاعات را برای آگاهی تمامی جهان از جنایات مقام‌های اسرائیلی منتشر کنیم».

بر اساس این گزارش، فایل‌هایی که در حمله اولیه هکرهای عصای موسی نشت پیدا کرد، شامل تصاویر گانتز و نظامیان ارتش رژیم صهیونیستسی و نامه سال ۲۰۱۰ گانتز به معاون رئیس ستاد مشترک ارتش و رئیس اطلاعات نیروهای مسلح اردن می‌شد. فایل‌های فاش شده همچنین شامل فایل‌های اکسلی می‌شد که ظاهراً حاوی اسامی، کد ملی، ایمیل، آدرس، شماره تلفن و حتی وضعیت اقتصادی-اجتماعی نظامیان، دانش‌آموزان قبل از ورود به ارتش رژیم صهیونیستی و افراد مرتبط با وزارت جنگ رژیم صهیونیستی نیز می‌شد.

گروه هکری عصای موسی همچنین تصریح کردند که هرگز «سربازانی که خون آن‌ها به واسطه سیاست‌های اشتباه و جنگ‌های بی‌ثمر ریخته شده و همچنین مادرانی که در عزای فرزندانشان نشستند و همچنین تمامی ظلم‌را فراموش نمی‌کنند و تمامی ظلم‌ها و بی‌عدالتی‌هایی که در حق مردم این ملت شده است، فراموش نمی‌کنند».

روزنامه جروزالم پست در گزارش خود نوشت که هنوز مشخص نیست که آیا گروه هکری عصای موسی به صورت مستقل عمل می‌کنند یا این که تحت حمایت کشوری هستند.

در هفته‌های اخیر، نهادها و شرکت‌های رژیم صهیونیستی به طور مکرر هدف حملات سایبری قرار گرفتند، روز هشتم آبان روزنامه جروزالم‌پست گزارش کرد که گروه هکری ایرانی موسوم به «سایه سیاه» (Black shadow) سرورهای شرکت اینترنتی رژیم صهیونیستی «سایبرسرو» (Cyberserve) را مورد حمله هکری قرار داده و آن را از دسترس خارج کرده و تهدید به افشای اطلاعات آن کرده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید