این تیم کلوپ سهمیه هم نمی‌گیرد!

0
62کد خبر : ۱۸۶۴۷۳۲ |
۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۹ |
۸۴۵ بازدید |

۰
دیدگاه

لیورپول ۲۳-۲۰۲۲ شگفت‌انگیز است؛


لیورپول دوباره به سطحی سقوط کرده که یادآور روزهای هفت شکست متوالی در رقابت‌های داخلی انگلیس است.

این تیم کلوپ سهمیه هم نمی‌گیرد!

به گزارش “ورزش‌سه”، لیورپول فصل ۲۳-۲۰۲۲ به سال وحشتناک خود ادامه می‌دهد. آنها در دیدار مقابل برایتون با نتیجه ۳ بر صفر شکست خوردند، تا از ابتدای سال جاری هنوز پیروز نشده باشند. آنها در یک بازی بسیار ضعیف و در غیاب چند ستاره اصلی مقابل برایتونی شکست خوردند که قبلا چلسی، آرسنال و یونایتد را برده بود.
با این حال موضوع بحرانی‌ شدن شرایط لیورپول یک مسئله داخلی است و آنها نمی‌توانند راهی برای پیروزی پیدا کنند. اگرچه غیبت تعداد زیادی از ستارگان این تیم در بازی امروز مزید برعلت نمایش ضعیف‌شان بود.

1791560

به جز ویرجیل فن‌دایک لیورپول در بازی امروز چهار مهره اصلی تهاجمی خود شامل داروین نونیز، دیگو ژوتا، بابی فیرمینیو و لوئیز دیاز را در جمع نفرات خود نداشت و این مسئله تاثیر مشخص خود را بر زور و قدرت تیم باقی گذاشته؛ تا جایی که آنها امروز به سختی توانستند حتی یکی دو موقعیت مناسب روی دروازه حریف ایجاد کنند. آن هم در شرایطی که کودی خاکپو خرید جدید آنها در نیم فصل، برای اولین مرتبه به عنوان یکی از یازده بازیکن اصلی وارد میدان شد، اما نمایشی نا امید کننده مقابل حریفی داشت که همه روزنه‌ها را برای گلزنی بسته بود.

1791561

مشکلات لیورپول به خصوص در خط هافبک و در جایی است که تیاگو، فابینیو و جوردن هندرسون نه قدرت خلق موقعیت روی دروازه حریف را دارند و نه می‌توانند در کار دفاعی مقابل حریفان سخت‌کوشی مثل برایتون موفق باشند. امروز در بین بازیکنان حتی یک نقطه روشن هم وجود نداشت، اگرچه چهره‌هایی مثل آرنولد، محمد کوناته و محمد صلاح تلاشی برای تغییر از خود به نمایش می‌گذاشتند.
لیورپول که نیمه اول را به سختی با تساوی بدون گل به پایان برده بود، با شروع نیمه دوم در همان ابتدا روی اشتباه بد جوئل ماتیپ از حریف عقب افتاد و سپس جسی مارش بود که با یک ضربه تماشایی فاصله را دو برابر کرد. گل سوم حریف هم توسط دنی ولبک به ثمر رسید. مهاجم قوی هیکلی که تمام هنر و تکنیک خود را روی این گل به نمایش گذاشت تا گلی مشابه گل تاریخی پله در جام ۱۹۵۸ را از بین دو مدافع لیورپول به ثمر برساند. در حالی که جو گومز یکبار دیگر در این صحنه نشان داد که بازی کردنش در تیمی در سطح لیورپول آنچنان کمک چندانی به کلوپ نمی‌کند.

1791562

لیورپول امروز کاروالیو، سیمیکاس، جونز و میلنر را نیز روی نیمکت داشت که فرصت بازی به آنها نرسید، اما حضور گومز، کیتا، الیوت و دوک هیچ کمکی به بهبود نمایش شاگردان کلوپ نکرد تا آنها برای سومین بازی متوالی از پیروزی دور بمانند.
این تیم در غیاب ستارگانی که از آنها اسم بردیم فعلا یک گروه معمولی و فاقد طراوات و قدرتی است که همواره در تیم کلوپ وجود داشته و با تلاش ۹۰ دقیقه‌ای به هر ترتیب راهی به دروازه پیدا می‌کند. امروز اما روز برایتون و شاگردان دی زربی بود و آنها به لیورپول اجازه نفس کشیدن ندادند. تا جایی که یورگن کلوپ در دقایق پایانی با چهره‌ای ناباورانه زمین بازی را تماشا می‌کرد و شاید آرزو می‌کرد شاگردانش چهارمین گل را دریافت نکنند و این شکست سنگین‌تر نشود.
برای قرمزهای شهر آنفیلد که کوچک‌ترین امیدها را برای بازگشت به کورس قهرمانی دنبال می‌کردند، رقابت‌های این فصل عملا به اتمام رسیده و قهرمان این فصل لیگ برتر را باید میان آرسنال، سیتی و یونایتد جستجو کرد.

1791563منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید