باشگاه‌ها به تیم ملی بازیکن نمی‌دهند!

0
74


|


۱۴۰۱/۱۰/۲۴ ۲۰:۱۰:۵۱

|

|


اتفاقاتی که در فوتبال ایران رخ می‌دهد:افشین ناظمی، سرپرست تیم ملی جوانان می‌گوید تعدادی از باشگاه‌ها بازیکنان مدنظر صمد مرفاوی را به این تیم نداده‌اند.
باشگاه‌ها به تیم ملی بازیکن نمی‌دهند!


|


۱۴۰۱/۱۰/۲۴ ۲۰:۱۰:۵۱

اردوی تیم ملی جوانان برای حضور در مسابقات جام ملت‌های زیر ۲۰ سال آسیا در جریان است اما برخی بازیکنان در این اردو حضور ندارند که موجب نگرانی صمد مرفاوی و کادر مدیریتی این تیم شده است.

به گزارش ایسنا افشین ناظمی، سرپرست تیم ملی جوانان گفت: ۲۷ دی به اردن می‌رویم تا دو بازی دوستانه انجام دهیم. یک‌سری از باشگاه‌ها بازیکنان خود را به ما نداده‌اند که در حال رایزنی هستیم. از ۲۹ دی یک سری بازیکنان به ما ملحق می‌شوند. از اردن هم به ترکیه می‌رویم تا سه بازی تدارکاتی انجام دهیم. هنوز تیم‌ها مشخص نشده اند اما تا چهار روز دیگر مشخص می‌شود. به ایران برمی‌گردیم و از ۲۰ بهمن هم به اردوی نهایی می رویم.

وی افزود: هوادار و فجرسپاسی یک سری بازیکنان را به ما نداده‌اند. با فولاد هماهنگ شده که حزباوی به تیم ملی ملحق شود. این مسابقات حکم مسابقات جام جهانی را دارد و همه باید به ما کمک کنند. برنامه‌های ما اجرا شده و دغدغه برنامه نداریم بلکه ما به فکر ملحق شدن بازیکنان هستیم.

تیم ملی فوتبال جوانان از اوایل اسفند در مسابقات جام ملت‌های آسیا (انتخابی جام جهانی جوانان) شرکت می‌کند که سه تیم برتر مسابقات سهمیه جام جهانی ۲۰۲۳ اندونزی را به دست می‌آورند.

 منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید