رضا دولت آبادی چهره ماندگار نظام بانکی شد

0
113


پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رضا دولت آبادی چهره ماندگار نظام بانکی شد

مدیرعامل بانک ملت در هشتمین نمایشگاه تراکنش ایران به عنوان چهره ماندگار نظام بانکی معرفی شد.

به گزارش  انتخاب  به نقل از روابط عمومی بانک ملت، در افتتاحیه هشتمین نمایشگاه تراکنش ایران که با حضور مقامات کشوری، جمعی از نمایندگان مجلس، مدیران عامل و اعضای هیات مدیره بانک ها و متخصصان اکوسیستم صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری در سالن آمفی تئاتر مرکز آفرینش های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برپا شد، رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک ملت به عنوان چهره ماندگار بانکی سال ۱۴۰۱ برگزیده و معرفی شد.

بر اساس این گزارش، رضا دولت آبادی پس از به دست گرفتن سکان هدایت بانک ملت در مدت زمان کمتر از یک سال بانک ملت را به بزرگ ترین بانک کشور تبدیل کرد.

وی در مدت زمان تصدی مدیریت بانک ملت، موفقیت های زیادی را در این بانک به دست آورده است که از جمله آنها می توان به کسب رتبه نخست بانک ملت در نظام بانکی در شاخص های منابع چهارسپرده، منابع جاری، مصارف و … اشاره کرد ضمن این که این بانک با مدیریت عاملی دولت آبادی به بانک اول بورسی کشور تبدیل شده است.

رضا دولت آبادی چهره ماندگار نظام بانکی شد

امسال نخستین سالی است که بانک ملت از بدو تاسیس تاکنون توانسته است در بخش منابع چهارسپرده، به بانک اول کشور تبدیل شود.

رشد ۵۰ درصدی منابع چهارسپرده، رشد ۱۱۱ درصدی منابع جاری و رشد ۲۶۰ درصدی سودآوری در پایان آذرماه امسال نسبت به مقطع مشابه سال گذشته از جمله دستاوردهای بانک ملت به مدیریت عاملی رضا دولت آبادی است ضمن این که این بانک در زمینه سهم درصد در همه شاخص ها جهش داشته و شرکت به پرداخت ملت نیز در سال جاری دوباره جایگاه نخست خود را در تعداد و مبلغ تراکنش‎ها بازپس گرفته است.

بر این اساس، عملکرد دولت آبادی در بانک ملت از سوی مسوولان اقتصادی کشور به ویژه وزیر امور اقتصادی و دارایی نیز مورد تجلیل قرار گرفته است به گونه ای که وزیر اقتصاد در مراسم رونمایی از سه محصول جدید این بانک اعلام کرد که بانک ملت همیشه از بانک‌های خوشنام، معتبر و همواره در مسیر ترقی بوده و پیشگامی آن در ارائه خدمات جدید با تیم جدید مدیریتی خود سرعت گرفته است.

این گزارش حاکی است، چهره ماندگار نظام بانکی از سوی هیات داوران متشکل از مدیران ارشد اقتصادی و بانکی و بر اساس شاخص های مدیریتی و عملکردی، انتخاب و معرفی می شود.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید