میلاد و هم‌تیمی ‏هایش به انگاپت هم رحم نکردند!

0
47کد خبر : ۱۸۶۴۹۸۲ |
۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۹ |
۳۵۵ بازدید |

۰
دیدگاه

لژیونرها؛


میلانو در حضور کوتاه مدت میلاد عبادی پور موفق به ثبت یک پیروزی مهم دیگر شد

میلاد و هم‌تیمی ‏هایش به انگاپت هم رحم نکردند!

به گزارش “ورزش سه”، میلاد عبادی پور، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران که بعد از مدت ها از باشگاه اسکرا و لیگ لهستان جدا شد و به میلانو پیوست، در شروع این فصل استارت امیدوارکننده‏ای داشت و از همان ابتدا به بازیکن اصلی تیم روبرتو پیازا تبدیل شد و نمایش های نسبتا قابل قبولی را هم از خود ارائه داد.

با این حال چند نتیجه ضعیف میلانو سرمربی این تیم را به این فکر انداخت که تغییراتی در ترکیب شروع‌کننده تیمش ایجاد کند. در این راستا میلاد عبادی پور طی یکی، دو بازی اخیر نیمکت نشین شده که اتفاقا این تغییر پیازا جواب داده و تیمش روی ریل برد افتاده است.

در همین ارتباط میلانو شب گذشته در چارچوب هفته پانزدهم سری‏آ به مصاف تیم پر ستاره مودنا رفت و موفق شد در نهایت با نتیجه ۳-۱ حریف قدرتمند خود را شکست دهد. میلانو در ست اول با نتیجه ۲۵-۲۳ شکست خورد اما در ست های بعدی به ترتیب با نتایج ۲۰-۲۸، ۲۵-۱۸ و ۲۵-۲۱ بر حریف خود غلبه کرد تا شاگردان روبرتو پیازا سه امتیاز ارزشمند را کسب کرده باشند.

میلاد عبادی پور در این بازی خیلی فرصت خودنمایی پیدا نکرد و در مدت زمان کوتاه حضور خود در زمین یک امتیاز به دست آورد تا همچنان روند نیمکت‌نشینی کاپیتان ایران در ایتالیا ادامه داشته باشد.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید