آخرین خبر از انتخاب سرمربی تیم ملی از زبان وزیر

0
34کد خبر : ۱۸۶۵۸۴۷ |
۳۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۹ |
۱۶٫۴K بازدید |

۵
دیدگاه

سجادی: انتخاب سرمربی موقت موضوع غیر واقعی بود


وزیر ورزش انتخاب سرمربی موقت برای تیم ملی را تکذیب کرد.

آخرین خبر از انتخاب سرمربی تیم ملی از زبان وزیر

به گزارش “ورزش سه” حمید سجادی، وزیر ورزش در خصوص انتخاب سرمربیان تیم‌های ملی فوتبال بزرگسالان و امید گفت: تا جایی که من اطلاع دارم همکارانم در فدراسیون فوتبال در حال تلاش هستند تا اقدامات لازم برای تیم‌های ملی فوتبال را انجام دهند و سرمربیان تیم‌های ملی بزرگسالان و امید را انتخاب کنند به همین دلیل اهمیت انتخاب سرمربیان تیم ملی و تیم امید برای ما هم حائز اهمیت است. در همه جای دنیا ابتدا سرمربی بزرگسالان انتخاب می‌شود و سپس با هماهنگی، سرمربی امید را انتخاب می‌کنند. اهمیت انتخاب هر چه زودتر سرمربی برای ما واضح است و پیگیری می‌کنیم.

وی در ادامه گفت: برای تیم بزرگسالان گزینه‌های خارجی و داخلی وجود دارد. گرینه‌های داخلی درگیر مسابقات لیگ هستند و نیم فصل دوم مهمی را پیش رو دارند. فکر می‌کنم اگر قرار باشد از مربیان فعال در لیگ برتر استفاده کنند باید باشگاه‌ها رضایت دهند.

وزیر ورزش ادامه داد: یک شایعه در خصوص تیم ملی به وجود آمده بود که گفته می‌شد یک سرمربی موقت برای تیم ملی انتخاب کنند تا رقابت‌های لیگ برتر به پایان برسد و سرمربی انتخاب کنند که من این موضوع را پیگیری کردم و‌ خوشبختانه دیدم درست نیست و اصلا به صلاح فوتبال کشور نبود. امیدوارم بهترین فرد انتخاب شود و شتاب زدگی فدای کیفیت نشود. در گذشته یادمان نرفته است که ویلموتس چگونه به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شد. در صورتی که فرد دیگری گزینه بود اما به عربستان رفت. امیدوارم در آینده برای انتخاب سرمربی تیم ملی دچار چنین مشکلاتی نشویم.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید