مرگ دلخراش یک دختربچه در آبگرفتگی شادگان

0
26


|


۱۴۰۱/۱۰/۳۰ ۲۲:۴۳:۲۴

|

|

یک کودک ۲ ساله در شادگان در آب جمع شده حاصل از بارندگی در یکی از زمین‌های خالی مسکونی کنار منزلشان سقوط کرده و جان خود را از دست داد.


مرگ دلخراش یک دختربچه در آبگرفتگی شادگان


|


۱۴۰۱/۱۰/۳۰ ۲۲:۴۳:۲۴

۲ شب پیش یک دختر بچه خردسال که تقریبا ۲ سال سن داشت بنام آیسال در منطقه چومه سیدعلوان شادگان در حین بازی در یکی از زمین‌های مسکونی خالی ما بین منازل در آب جمع شده حاصل از بارندگی سقوط کرد و متاسفانه نتوانست خود را از آب و گل و لای بیرون بکشد و جانش را از دست داد.

به گزارش ایلنا، اتفاق دردناک و عجیبی که بیش از این در خوزستان مشابه آن را شاهد بوده‌ایم و در گذشته نیز شاهد سقوط کودکان و خردسالان در جوهای رو باز بودیم و این بار یک مانداب کوچک در یک زمین مسکونی خالی چنین حادثه ناگواری را رقم زد.

گویا اتفاقات حاصل از بارندگی و روان‌ آب‌ها در خوزستان تمامی ندارد.

یک مسئول آگاه که نخواست نامش شود گفت: طبق شنیده‌ها این اتفاق در یک زمین شخصی محصور شده بین منازل مسکونی اتفاق افتاد. مالک موظف بود خاکریزی یا دیوارکشی انجام دهد که مانع از تجمع آب شود یا حداقل از شهرداری چنین درخواست می‌کرد.

این منبع آگاه افزود: این زمین مابین منازل مسکونی بود، متاسفانه در بسیاری از مناطق محروم چنین زمین‌هایی به محلی برای بازی کودکان تبدیل شده است.

این منبع آگاه ادامه داد: آب جمع شده نیز عمق زیادی نداشت ولی کودک توانایی بیرون آمدن از گل و لای این آب را نداشت و متاسفانه چنین اتفاق ناگواری اتفاق افتاد.

این منبع آگاه اضافه کرد: این منطقه نیز از مناطق حاشیه شادگان بوده و تا یکسال گذشته حتی خیابان‌های آن آسفالت نبود و در یک سال اخیر بسیاری از خیابان‌های آن آسفالت شد ولی همچنان کمبودهایی دارد که پروژه‌ای از گذشته برای بهبود زیرساخت‌های این منطقه تعریف و در حال انجام است.

زمین‌های خالی مابین منازل مسکونی در بسیاری از مناطق مختلف خوزستان بخصوص حاشیه شهرها قابل مشاهده است و سازوکاری برای سامان بخشیدن به آن‌ها نیست و به محلی برای تجمع زباله و مانداب تبدیل شده اند و محلی خطرناک برای کودکان محسوب می‌شوند.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید