این بازیکن اردوی استقلال را ترک می کند (عکس)

0
36کد خبر : ۱۸۶۶۱۵۷ |
۰۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۲ |
۱٫۵K بازدید |

۱
دیدگاه


تمرین امروز استقلال تحت تاثیر اتفاقات جالبی قرار گرفت.

این بازیکن اردوی استقلال را ترک می کند (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، بعد از یک روز تعطیلی و برگزاری تمرین ریکاروی امروز تمرین استقلال شکل تاکتیکی و جدی تر به خود گرفت تا آبی ها برای بازی با ملوان و جبران امتیازات از دست رفته مهیا شوند.

در تمرین امروز استقلال تصویری از سیاوش یزدانی به چشم نمی خورد و به نظر می رسد ریکاردو ساپینتو او را از حضور در تمرین منع کرده است. هم چنین سبحان خاقانی که در روزهای گذشته به طور جدی برای بازگشت به ترکیب تیم تمرین می کرد، امروز با لباس شخصی در تمرین حاضر شد و دقایقی با با ریکاردو ساپینتو صحبت کرد. سبحان در ابتدای فصل رباط پاره کرد و با توجه به بازگشت دوباره به تمرینات امیدوار بود در دور برگشت به کمک تیم بیاید اما به نظر می رسد با توجه به ترافیک در خط حمله آبی ها این بازیکن باید در تیم دیگری بازی خود را دنبال کند و به عنوان بازیکن قرضی به یک تیم جدید برود.

البته پنجره استقلال بسته است و طبق توافق ریکاردو ساپینتو با علی فتح الله زاده در صورتی بازیکنان استقلال می توانند، برای حضور در تیم جدید اردوی تیم آبی را ترک کنند که پنجره استقلال باز شود و تیم بتواند بازیکن جدیدی را در اختیار بگیرد. سرمربی تیم استقلال نام هیچ بازیکنی را در لیست فروش استقلال قرار نداده است اما در صورت باز شدن پنجره اگر بازیکنی تصمیم به ترک تیم آبی بگیرد، او با این تصمیم موافقت خواهد کرد.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید