بردیف به دنبال جذب بازیکنان ایرانی برای سوچی!

0
24کد خبر : ۱۸۶۶۰۶۱ |
۰۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۷ |
۴٫۱K بازدید |

۱
دیدگاه

استعداد دیوانه‌کننده‌ای دارند


سرمربی سابق تراکتور و حال حاضر سوچی روسیه، احتمال جذب بازیکن ایرانی برای تیمش را رد نکرد.

 بردیف به دنبال جذب بازیکنان ایرانی برای سوچی!

به گزارش “ورزش سه” قربان بردیف در ابتدای این فصل هدایت تیم فوتبال تراکتور تبریز را بر عهده گرفت. بردیف با تجربه سال‌ها حضور در فوتبال روسیه و تیم‌هایی چون روبین کازان و روستوف به فوتبال ایران آمد اما در تعطیلات لیگ هنگام برگزاری جام جهانی، تراکتور را به مقصد تیم سوچی روسیه ترک کرد.

بردیف پیش از این سابقه کار با بازیکنان ایرانی از جمله سردار آزمون و سعید عزت اللهی را در روسیه داشت اما کار در تیم تراکتور به او شناخت کاملتری از فوتبال ایران داد؛ تا جایی که او حالا استعدادهای فوتبالی ایران را دیوانه کننده می‌داند.

مربی تیم سوچی در تازه ترین گفت و گوی خود در خصوص احتمال جذب بازیکن ایرانی برای تیمش گفت: بله کاملا امکانپذیر است.

بردیف سپس در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است این بازیکن سردار آزمون باشد؟ گفت: نه اینطور نیست اما برای بازیکنان ایرانی دیگر ممکن است. فوتبال ایران برای من یک کشف بزرگ است. اگر دولت ایران توسعه فوتبال جوانان این کشور را در دست بگیرد، تیم ملی ایران به یکی از قوی‌ترین تیم‌ها تبدیل خواهد شد.

بردیف در ادامه گفت: پتانسیل پسران ایرانی دیوانه‌کننده است. آنها از نظر ژنتیکی بسیار قوی هستند. اگر بچه‌های ۱۷-۱۸ ساله روسیه و ایران را مقایسه کنیم، ایرانی‌ها خیلی بالاتر هستند. آن‌ها بسیار قدرتمند و پرانرژی کار می‌کنند و به طور مثال نمی‌تواند پریدن سردار آزمون تا آن میزان و با آن شدت، تصادفی باشد.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید