یاران بردیا در سرازیری: تسلیم برابر دومین غول ترکیه

0
22کد خبر : ۱۸۶۶۱۸۱ |
۰۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶ |
۵۷ بازدید |

۰
دیدگاه

لژیونرها؛


تورشاد در یک جدال تقریباً تقریباً یک طرفه مقابل زراعت بانک شکست خورد.

یاران بردیا در سرازیری: تسلیم برابر دومین غول ترکیه

به گزارش “ورزش سه”، بیشترین تعداد لژیونر والیبال ایران در این فصل از رقابت‌ها به لیگ ترکیه اختصاص دارد؛ جایی که یک ستاره سابق و دو بازیکن فعلی تیم ملی والیبال ایران، یعنی سعید معروف، مرتضی شریفی و بردیا سعادت، به ترتیب در ترکیب تیم‌های فنرباغچه، گالاتاسرای و تورشاد به میدان می‌روند.

بردیا سعادت بعد از چند فصل پر فراز و نشیب به نظر می‌رسد حالا یک انتخاب درست انجام داده و در تیم ترکیه‌ای تورشاد روزهای آرام و خوبی را سپری می‌کند. سعادت یکی از بهترین بازیکنان سوپرلیگ ترکیه در هفته‌های اخیر بود و تیمش نیز نتایجی فراتر از حد انتظار کسب کرده است.‌ روند خوبی که ستاره ایرانی نقش کلیدی و مهمی در آن داشته است.

با این حال در بازی قبلی مقابل هالک بانک بالاخره ترمز یاران بردیا سعادت کشیده شد و تورشاد برابر نیمیر عبدالعزیز و هم‌تیمی‌هایش شکست خورد. در همین راستا تورشاد امروز در دومین بازی دشوار پیاپی خود مقابل زراعت بانک قرار گرفت و مقابل این غول والیبال ترکیه نیز کار را واگذار کرد. تورشاد در این بازی به ترتیب با نتایج ۲۵-۲۳، ۲۵-۱۶ و ۲۵-۱۶ شکست خورد تا در همان رده ششم جدول باقی بماند.

1794077

ستاره ایرانی تورشاد در این بازی نیز نمایش نسبتاً خوبی را از خود ارائه داد و موفق شد ۱۲ امتیاز برای تیمش کسب کند اما این عملکرد به جلوگیری از شکست تیم ترکیه ای کمک نکرد.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید