چلسی: اگر انزو نشد یک آرژانتینی دیگر را می‌گیریم

0
57کد خبر : ۱۸۶۶۴۲۱ |
۰۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۶ |
۱٫۳K بازدید |

۰
دیدگاه


چلسی قصد دارد یک بار دیگر برای جذب انزو فرناندز از باشگاه بنفیکا تلاش کند ولی در صورت ناکام ماندن این تلاش، آبی‌های لندن یک ستاره دیگر آرژانتینی را هدف خواهند گرفت.

چلسی: اگر انزو نشد یک آرژانتینی دیگر را می‌گیریم

به گزارش “ورزش سه”، درحالیکه به نظر می‌رسید داستان تلاشهای چلسی برای به خدمت گرفتن انزو فرناندز، جوان اول آرژانتین در جام جهانی قطر، به پایان رسیده است امروز خبر رسید که این باشگاه انگلیسی آماده می‌شود تا با پیشنهادی بالاتر به سراغ باشگاه بنفیکا برود.

انزو فرناندز بعد از درخشش با پیراهن آلبی‌سلسته در جام جهانی مورد توجه چند باشگاه بزرگ اروپایی قرار گرفت ولی از بین آنها تنها چلسی بود که مذاکره با بنفیکا را تا مراحل پیشرفته ادامه داد. مذاکرات نهایی دو تیم در اولین روزهای سال جدید میلادی اما به شکست منجر شد. بنفیکا اصرار داشت چلسی باید بند آزادسازی ۱۲۰ میلیون یورویی انزو را فعال کند که چلسی حاضر به پرداخت چنین بهایی نبود.

1794545

چلسی چند روز بعد میخایلو مودریک اوکراینی را با پرداخت ۱۰۰ میلیون یورو به خدمت گرفت. درحالیکه به نظر می‌رسید این انتقال پرونده نقل و انتقالات چلسی را بسته است ولی امروز مشخص شده که آبی‌های لندن همچنان به دنبال انزو فرناندز هستند. گاردین می‌گوید چلسی مذاکرات با بنفیکا را دوباره آغاز کرده و از باشگاه پرتغالی خواسته به راه‌حلی میانی رضایت بدهد.

گاردین اما مدعی شد در صورتیکه مذاکرات با بنفیکا به نتیجه نرسد چلسی به دنبال یکی دیگر از ستاره‌های آرژانتین در جام جهانی خواهد رفت. این روزنامه اعلام کرد الکسیس مک‌آلیستر این گزینه آرژانتینی است. او در حال حاضر به عنوان هافبک در برایتون بازی می‌کند.

1794546منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید