خانه اخبار جهان در حمایت از سپاه پاسداران تردید نخواهیم داشت

در حمایت از سپاه پاسداران تردید نخواهیم داشت

0
در حمایت از سپاه پاسداران تردید نخواهیم داشت

[ad_1]

|


۱۴۰۱/۱۱/۰۶ ۱۶:۵۵:۴۶

|

|


سخنگوی وزارت خارجه:سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: وزارت امور خارجه ضمن محکوم کردن قاطع هرگونه اقدامات و اظهارات مداخله جویانه و مغایر با قواعد حقوق بین‌الملل، حمایت کامل خود را از سپاه پاسداران اعلام می دارد و در این مهم هیچگونه تردیدی به خود راه نخواهد داد.
در حمایت از سپاه پاسداران تردید نخواهیم داشت


|


۱۴۰۱/۱۱/۰۶ ۱۶:۵۵:۴۶

سخنگوی وزارت امور خارجه در پی اعلام فهرست تحریمی کشورمان علیه اتحادیه اروپا و رژیم انگلیس از حمایت ادامه دار این وزارت از سپاه پاسداران خبر داد.

به گزارش ایرنا، ناصر کنعانی در این باره توضیح داد: جمهوری اسلامی ایران در دفاع از حاکمیت، منافع ملی و ارکان رسمی و اقتدارآفرین خود عزم و اراده ای راسخ دارد و در مسیر تحقق آن در چارچوب اصول و سیاست های کلان سیاست خارجی، موازین روشن حقوق بین الملل و اصل برابری حاکمیت دولتها، مصمم است.

سخنگوی وزارت امور خارجه همچنین ادامه داد: در این راستا و در واکنش به اتخاذ سیاست‌های مخرب، تقابلی و غیرقابل توجیه از سوی رژیم انگلیس در تاریخ ۳ بهمن ماه و نیز قطعنامه غیرقابل قبول اتحادیه اروپا در تاریخ ۲۹ دی ماه و مصوبه ۳ بهمن شورای وزیران اتحادیه اروپا ناظر به وضع تحریم های جدید علیه برخی اشخاص، نهادها و شرکت های ایرانی، جمهوری اسلامی ایران فهرست جدیدی از اشخاص و نهادهای تحریم شده اروپایی و انگلیسی را اعلام نموده است.

وی در ادامه صحبت‌های خود گفت: این اشخاص، نهادها و شرکت ها وفق مصوبات مراجع ذیربط و به عنوان عمل متقابل به دلیل اقدامات عامدانه آنها در حمایت از تروریسم و گروه‌های تروریستی، ترویج و تحریک به تروریسم و خشونت و نفرت پراکنی که موجب اغتشاش، خشونت، اقدامات تروریستی و نقض حقوق بشر ملت ایران گردیده است، تحت تحریم قرار گرفته اند. همچنین در اقدام اخیر، اهانت کنندگان به مقدسات اسلامی و قرآن کریم نیز تحریم شده اند.

کنعانی در پایان با بیان اینکه از سپاه پاسداران حمایت خواهد کرد گفت: وزارت امور خارجه همگام و همصدا با آحاد مردم، دولت، مجلس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و قوه قضائیه، ضمن محکوم کردن قاطع هرگونه اقدامات و اظهارات مداخله جویانه و مغایر با قواعد حقوق بین‌الملل، حمایت کامل خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان نماد ارزش‌های مقدس و ملی ایران اسلامی و نیروی پیشتاز در مبارزه با اشکال گوناگون تروریسم و افراطی گری اعلام می دارد و در این مهم هیچگونه تردیدی به خود راه نخواهد داد.

[ad_2]

منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید