زلاتان بیشتر از هر چیزی پول را دوست دارد!

0
56کد خبر : ۱۸۶۷۲۸۴ |
۰۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵ |
۱K بازدید |

۰
دیدگاه

او اول پرسید چقدر پول می‌دهی؟


کارگردان سری جدید از فیلم های آستریکس و اوبلیکس می گوید که برای ستاره سوئدی میلان پول در درجه اول اهمیت قرار دارد و از تجربه کار با او صحبت کرد.

زلاتان بیشتر از هر چیزی پول را دوست دارد!

به گزارش “ورزش سه”، سال گذشته بود که اخباری درخصوص حضور ستاره سوئدی در یک فیلم سینمایی به گوش رسید و چند روز پیش تیزر فیلم سینمایی “آستریکس و اوبلیکس” با بازی زلاتان ابراهیموویچ پخش شد. ستاره سوئدی میلان در سری جدید از فیلم سینمایی “آستریکس و اوبلیکس: امپراتوری میانه” ایفای نقش کرده تا وارد دنیای بازیگری نیز شود. زلاتان پس از نشان دادن مهارت های ویژه در زمین فوتبال، حالا  قصد دارد تا توانایی هایش را روی پرده سینما به نمایش بگذارد.

1795929

این یک فیلم کمدی خانوادگی ماجراجویی و اکشن فرانسوی به کارگردانی گیوم کانِت است که خود او در نقش آستریکس نیز بازی می کند و پنجمین قسمت از مجموعه فیلم های آستریکس است.مهاجم میلان نقش آنتی ویروس، سرباز رومی، را بازی می کند. زمان اکران این فیلم برای اول فوریه ۲۰۲۳ برنامه ریزی شده است.

کارگردان این فیلم می گوید زلاتان بیشتر از هر چیزی پول را دوست دارد. زلاتان در حساب خود شاید بیش از ۲۰۰ میلیون یورو پول داشته باشد ولی در مذاکره برای هر چیزی ابتدا رقم دریافتی را سوال می کند.

1795930

کانِت در این رابطه گفت:«به محض اینکه پیشنهاد نقش را به زلاتان دادم از من پرسید در ازای آن چقدر پول می دهی؟ به او گفتم که من مسئول این سؤالات نیستم و او پاسخ داد، ببخشید؟ قرار نیست دستمزدم بلیت سالانه پارک آستریکس پاریس باشد.»
پاسخ طعنه آمیز زلاتان به یک شهربازی واقع در پاریس اشاره داشت و او از آنجایی که قبلا برای پاری سن ژرمن بازی کرده است، این مکان را به خوبی می شناسد. ستاره میلان اخیرا گفته است که احتمالا چالش های بازیگری جدید را رد نمی کند:«بازیگر شدن؟ شما هرگز نمی دانید، من در مورد دنیای فیلم و سینما بسیار کنجکاو هستم. باید از گیوم به خاطر فرصتی که به من داد تشکر کنم، من هیچ ترسی در مقابل دوربین نداشتم.»

1795931

دستمزد سالانه او در زمان بازی برای پاری سن ژرمن و منچستریونایتد از ۱۵ میلیون یورو فراتر رفت. در فصلی که در میلان اسکودتو را به دست آورد، ۷ میلیون درآمد داشت و در فصل جاری، این بازیکن ۴۱ ساله ماهانه ۱۰۰ هزار یورو درآمد دارد.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید