قایدی و اعتراض به تعویض، جدی نیست (عکس)

0
42کد خبر : ۱۸۶۷۱۷۱ |
۰۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۰ |
۳٫۷K بازدید |

۰
دیدگاه


مهدی قایدی در حال بازگشت به روزهای خوب خود است و این اتفاق به طور حتم برای استقلال خاطرات خوبی را رقم خواهد زد.

قایدی و اعتراض به تعویض، جدی نیست (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، مهدی قایدی بعد از هفته ها که در ایجاد موقعیت گل و گلزنی ناکام بود، در بازی با تراکتور که حساسیت بسیار بالایی برای استقلالی ها داشت، ۲ پنالتی گرفت تا استقلال بازی یک بر صفر باخته را با برد دو بر یک عوض کند و در بازی با ملوان هم او گره کور بازی را باز کرد.

استقلال بعد از دو باخت متوالی و عقب افتادن ۸ امتیاز از پرسپولیس در برابر ملوان صف آرایی کرد و استرس نتیجه گیری از همان ابتدای بازی در چهره شاگردان ریکاردو ساپینتو مشهود بود تا اینکه پیش از سوت پایان نیمه اول از سوی داور حرکت مهدی قایدی از سمت چپ و پاس روی به جلوی او برای امیر ارسلان مطهری، پدرام قاضی پور مدافع چپ ملوان را به اشتباه وا داشت و او دروازه خودی را باز کرد. در ادامه محمد محبی یک گل زد تا استقلال نیمه نخست با برتری دو بر صفر به رختکن برود.

مهدی قایدی اما دوست داشت در نیمه دوم گلزنی کند. او در یک موقعیت تک به تک می توانست، به این مهم برسد اما توپش از فاصله چند میلی متری از کنار تیرک عمودی دروازه به بیرون رفت و در ادامه تعویض شد. اتفاقی که باب میل او نبود و هنگام خروج از زمین بارها به کادر فنی گفت که همچنان توان دارد و دوست دارد در زمین بماند. ریکاردو ساپینتو بعد از خروج مهدی قایدی از زمین او را در آغوش گرفت و از او به خاطر این حس که دوست دارد، در زمین باقی بماند و به استقلال کمک کند، تشکر کرد. کادر فنی استقلال اعتراض مهدی قایدی را جدی نگرفت و دیروز هم از تصاویر مخابره شده از تمرین  پیدا بود، کادر فنی استقلال با مهدی قایدی صمیمی است.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید