خانه اخبار جهان نگرانی‌های امنیتی اسرائیل مشروع است

نگرانی‌های امنیتی اسرائیل مشروع است

0
نگرانی‌های امنیتی اسرائیل مشروع است

[ad_1]

|


۱۴۰۱/۱۱/۰۸ ۱۹:۳۳:۰۳

|

|


بورل:مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با صدور بیانیه‌ای ادعا کرد که این اتحادیه آنچه او «نگرانی‌های امنیتی مشروع اسرائیل» نامید را «به‌طور کامل به رسمیت می‌شناسد».
نگرانی‌های امنیتی اسرائیل مشروع است


|


۱۴۰۱/۱۱/۰۸ ۱۹:۳۳:۰۳

جوسپ بورل در بیانیه‌ای ادعا کرد که به‌کارگیری «نیروی مرگبار باید به عنوان آخرین راه‌حل مورد استفاده قرار گیرد؛ هنگامی که محافظت از جان انسان‌ها کاملاً اجتناب‌ناپذیر باشد.»

به گزارش ایرنا، وی با بیان این ادعا که «اتحادیه اروپا از تشدید تنش ها در اسرائیل و اراضی اشغالی فلسطین بسیار نگران است»، افزود: ما از هر دو طرف می‌خواهیم هر کاری که ممکن است برای تنش‌زدایی و از سرگیری همکاری‌های امنیتی که برای جلوگیری از اعمال خشونت‌های بیشتر حیاتی است، انجام دهند.

بر اساس این بیانیه که یک نسخه آن در تارنمای اتحادیه اروپا منتشر شد، «روز پنجشنبه در جریان عملیات نیروهای دفاعی اسرائیل در جنین دست کم ۹ فلسطینی کشته و بیش از ۲۰ نفر زخمی شدند. به این ترتیب تعداد فلسطینیان کشته شده در کرانه باختری از ابتدای سال جاری به ۳۰ نفر می رسد.»

طبق بیانیه یادشده، «سال گذشته بیش از ۱۵۰ نفر از جمله ۳۰ کودک توسط نیروهای اسرائیلی در کرانه باختری کشته شدند که بالاترین رقم از پایان انتفاضه دوم در سال ۲۰۰۵ است.»

[ad_2]

منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید