آخرین آمار مصدومان زلزله خوی

0
60


|


۱۴۰۱/۱۱/۰۹ ۱۸:۵۸:۳۹

|

|

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار از مصدومان حادثه زلزله خوی را اعلام کرد و گفت: مصدومان این حادثه در بیمارستان‌های شهرهای مختلف از جمله تبریز، مرند، خوی، سلماس و ارومیه بستری هستند
آخرین آمار مصدومان زلزله خوی


|


۱۴۰۱/۱۱/۰۹ ۱۸:۵۸:۳۹

بهرام عین اللهی در نشست روز یکشنبه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، حضور یافت. وی ضمن تسلیت درگذشت تعدادی از هموطنان در زلزله خوی، آخرین آمار از مصدمان به جا مانده از این حادثه را اعلام کرد.

به گزارش ایرنا، وزیر بهداشت یادآور شد: تلاش خواهم کرد در آنجا حضور یابم و در جریان خدمات رسانی‌ها قرار گیرم البته رئیس دانشگاه علوم پزشکی ارومیه و رئیس اورژانس کشور در محل زلزله حضور یافتند و در حال خدمات رسانی هستند.

وی درباره اعتبارات حوزه سلامت در لایحه بودجه ۱۴۰۲ و حمایت‌های مجلس، گفت: خوشبختانه اعتبارات خوبی برای حوزه سلامت پیش بینی شده البته عمده اعتبارات ما صرف پرداخت حقوق پرسنل می‌شود در واقع ۶۰۰ هزار نیرو در حوزه‌های مختلف داریم و نگرانی ما بیشتر در حوزه دارو و تجهیزات است که متاسفانه بودجه پیش بینی شده کافی نیست و به درستی پیش بینی نشده و نگران این موضوع هستیم و امیدواریم این موضوع واقعی دیده شود و در کمیسیون تلفیق بتوان به بودجه واقعی دست یابیم.

عین اللهی گفت: وزارت بهداشت وزارتخانه‌ای است که باید سلامت مردم را تامین کند و حجم کار ما بسیار زیاد است و مراکز متعدد درمانی بسیاری از جمله نزدیک به ۱۱۰۰ بیمارستان و همچنین ۱۶۰ هزار تخت بیمارستانی در کشور داریم و باید پاسخگوی حجم بالای کار باشیم.
منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید