تکذیب یک شایعه عجیب درباره تیم ملی والیبال

0
43کد خبر : ۱۸۶۷۳۸۸ |
۰۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۳ |
۱۲۵ بازدید |

۰
دیدگاه

لیست زودهنگامی در کار نیست؛


سرپرست تیم ملی والیبال تاکید کرد در حال حاضر تمرکز اعضای کادر فنی تیم ملی و بازیکنان روی مسابقات لیگ برتر است.

تکذیب یک شایعه عجیب درباره تیم ملی والیبال

به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی والیبال ایران در هفته سوم لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۳ در امریکا به مصاف رقبای خود خواهد رفت که فدراسیون والیبال با رایزنی ها و مذاکرات متعدد با مسئولین فدراسیون جهانی والیبال و فدراسیون والیبال امریکا موفق شد گارانتی صدور ویزای بازیکنان تیم ملی را اخذ کند.
اکبر محمدی با اعلام این خبر درمورد آخرین اخبار درمورد فهرست نهایی تیم ملی برای حضور در رقابت‌های لیگ ملت‌های ۲۰۲۳ اظهار داشت: هنوز هیچ لیست نهایی ای برای اخذ ویزا امریکا ارسال نشده است، ضمن اینکه برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات خوبی برای تیم ملی در نظر گرفته شده که قطعاً به محض آغاز اردوها یک به یک اجرا خواهند شد تا تیم ملی بتواند در بهترین شرایط راهی رقابت‌های لیگ ملت‌ها شود.

وی با تکذیب لیست‌های عنوان شده در فضای مجازی، ادامه داد: در حالی حاضر با توجه به اینکه اعضای کادر فنی درگیر مسابقات لیگ برتر هستند، تمام تمرکزشان روی عملکرد بازیکنان در این پیکارها است. ضمن اینکه بازیکنان هم درگیر بازی‌های باشگاهی هستند. فکر می‌کنم در شرایط کنونی شیطنت و گمانه‌زنی‌های بی‌اساس برخی افراد در فضای مجازی موجب می‌شود تا انگیزه بازیکنان برای رسیدن به پیراهن تیم ملی کم شود.

1780051

سرپرست تیم ملی درخصوص اینکه آیا لیست تیم ملی تکمیل شده است یا خیر، تصریح کرد: همانطور که گفته شد بازیکنان و اعضای کادر فنی درگیر رقابت‌های لیگ برتر هستند. رقابت‌های باشگاهی به مراحل حساس خود نزدیک شده و هرچه به روزهای پایانی نزدیک‌تر می‌شویم قطعاً بازیکنان هم کیفیت بالاتری از خود به نمایش خواهند گذاشت.

وی با بیان اینکه بهروز عطایی، سرمربی تیم ملی بزرگسالان کشورمان اسامی حدود ۵۰ بازیکن را جهت اخذ ویزا به فدراسیون والیبال اعلام کرده، افزود: با توجه به این توضیحات باید اعلام کنم که لیست تیم ملی برای حضور در رقابت‌های پیش‌رو هنوز نهایی و تکمیل نشده است. درِ تیم ملی همیشه به روی بازیکنان باز است و کادر فنی عملکرد تمام آنها را زیرنظر دارد. هر زمانی که لیست تیم ملی نهایی شود از طریق دپارتمان ارتباطات فدراسیون اطلاع‌رسانی دقیق، درست و سریع انجام خواهد شد.

1744991

لازم به ذکر است این لیست تنها برای هفته سوم لیگ ملت‌ها بوده و روند اخذ رویداد برای هفته‌های اول، دوم و مرحله نهایی لیگ ملت های ۲۰۲۳ پس از پایان لیگ برتر ۱۴۰۱ آغاز خواهد شد.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید