سرنوشت مشابه الهلال و استقلال در بازار زمستانی

0
40کد خبر : ۱۸۶۷۴۵۳ |
۰۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۰ |
۱٫۲K بازدید |

۰
دیدگاه


باشگاه الهلال نیز به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی خود، نتوانست خرید زمستانی داشته باشد.

سرنوشت مشابه الهلال و استقلال در بازار زمستانی

به گزارش “ورزش سه”، پنجره زمستانی فوتبال عربستان در حالی شب گذشته بسته شد که دو تیم مدعی قهرمانی یعنی الاتحاد و الهلال نتوانستند بازیکن جدیدی را به تیم خود اضافه کنند که برای فهمیدن علت این موضوع، فقط کافیست بدانید که رد پای تیم کریستیانو رونالدو در محرومیت این ۲ رقیب دیده می‌شود.

در واقع زمستان گذشته بود که الهلال قرارداد محمد کنو، بازیکن ملی پوش خود را در شرایطی تمدید کرد که این بازیکن با النصر قرارداد داخلی امضا کرده بود. پس از شکایت النصر از رقیب دیرینه خود، فدراسیون فوتبال عربستان نیز الهلال را از ۲ پنجره نقل و انتقالاتی محروم کرد.

قهرمانی آسیا در تابستانی که سپری شد، بازیکنی جذب نکرد و پنجره زمستانی نیز به همین منوال گذشت تا محرومیت این باشگاه سرانجام به پایان رسید و حالا این تیم می‌تواند از تابستان آینده، با بازیکنان مدنظر خود مذاکره کرده و آن‌ها را به خدمت بگیرد.

1723711

این اتفاق برای الاتحاد نیز رخ داد. پس از اینکه تیم بزرگ شهر جده یک سال قبل عبدالرزاق حمدالله را به خدمت گرفت، با شکایت تیم سابق این بازیکن مراکشی یعنی النصر مواجه شد و الاتحاد نیز با محرومیت از جذب بازیکن در یک پنجره نقل و انتقالاتی رو‌به‌رو شد و به همین دلیل آن‌ها در زمستان نتوانستند تیم خود را تقویت کنند.

الهلال که باید خود را برای برگزاری رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا آماده کند، باید مسابقات این فصل را با بازیکنانی که از فصل قبل در اختیار داشته سپری کند. این تیم که در رقابت‌های آسیایی همواره به عنوان یکی از جدی‌ترین رقبای استقلال شناخته می‌شد، تقریبا وضعیت مشابهی با آبی‌های تهرانی داشت، با این تفاوت که استقلال سرانجام با پرداخت مطالبات پین و میلیچ پنجره را باز کرد، اما تاکنون نتوانسته است که بازیکنی را به خدمت بگیرد.

1622475منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید