صابر کاظمی در قطر تغییر پست داد!

0
51کد خبر : ۱۸۶۷۴۱۱ |
۰۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۴ |
۲۷۸ بازدید |

۰
دیدگاه

لژیونرها؛


العربی با صابر کاظمی موفق شد یک پیروزی دیگر در لیگ قطر کسب کند.

صابر کاظمی در قطر تغییر پست داد!

به گزارش “ورزش سه”، با وجود استعداد فوق العاده‌ای که در صابر کاظمی به عنوان یک پشت خط زن وجود دارد، او تصمیم گرفته این فصل در یک لیگ نه چندان معتبر یعنی قطر به کار خود ادامه دهد؛ تصمیمی که البته با انتقاداتی هم روبرو شده اما این بازیکن بدون توجه به حواشی به کار خود با العربی ادامه می‌دهد.

پیش از شروع فصل قابل پیش بینی بود که العربی با توجه به سرمایه گذاری خوبی که انجام داده یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی باشد و حالا بعد از چند هفته این موضوع به وضوح مشخص شده است. جایی که آنها دیروز موفق شدند سومین پیروزی پیاپی خود در لیگ قطر را کسب کند.

العربی در چارچوب هفته چهارم رقابت‌های لیگ والیبال قطر مقابل الغرافه قرار گرفت و موفق شد به راحتی هر چه تمام تر حریف خود را با نتیجه ۳-۰ شکست دهد. العربی در این بازی به ترتیب با نتایج ۲۵-۱۹، ۲۵-۱۵ و ۲۵-۱۸ حریف خود را از پیش رو برداشت و ۹ امتیازی شد.

صابر کاظمی در این دیدار نیز یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان تیمش بود. اما نکته قابل توجه در رابطه با این بازی به حضور صابر کاظمی در پست دریافت کننده قدرتی مربوط می شد. ستاره ایرانی العربی به خاطر مصدومیت یکی از بازیکنان قدرتی زن این تیم و نرسیدن کارت بازی ستاره چینی و تازه وارد مجبور شد در این پست به میدان برود و اتفاقاً عملکرد خوبی هم از خود به نمایش گذاشت.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید