ناپولی ۲-۱ رم: جام را همین امشب به ناپل ببرید

0
73کد خبر : ۱۸۶۷۵۴۹ |
۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۴ |
۹٫۹K بازدید |

۶
دیدگاه


ناپولی در دیداری جذاب و تماشایی با نتیجه ۲-۱ رم را شکست داد.

ناپولی ۲-۱ رم: جام را همین امشب به ناپل ببرید

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان لوچانو اسپالتی که مدعی اصلی قهرمانی این فصل سری آ هستند، امشب موفق شدند در خانه آاس رم را از پیش رو بردارند و فاصله با تیم دوم جدول را به ۱۳ امتیاز افزایش دادند.

در این دیدار ناپلی‌ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقیقه ۱۷ بود که به گل رسیدند. روی ارسال خویچا کواراتسخلیا از درون محوطه جریمه بود که ویکتور اوسیمن با یک ضربه سرضرب تماشایی، دروازه رم را باز کرد.

1796441
1796442این نتیجه تا دقیقه ۷۵ پابرجا ماند و در این بین هر دو تیم و به ویژه ناپولی، موقعیت های گلزنی خوبی داشتند که نتوانستند از آنها استفاده کنند.
در فاصله ۱۵ دقیقه به پایان بازی، روی ارسال نیکولا زالفسکی و تعلل جووانی دی‌لورنزو، این استفان الشعراوی بود که با یک ضربه هوشمندانه روی تیر دوم، کار را به تساوی کشید.
ناپلی‌ها که نمی خواستند در این دیدار خانگی حساس امتیاز از دست بدهند، در دقایق پایانی حملات پرتعدادی روی دروازه جالوروسی داشتند و در دقیقه ۸۶ بود که جیووانی سیمئونه بار دیگر میزبان را پیش انداخت. این مهاجم آرژانتینی که تنها ۱۰ دقیقه قبل به جای هروینگ لوزانو به میدان رفته بود، با پاس پیوتر زلینسکی پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و با یک شوت دقیق، توپ را به گوشه بالای دروازه روی پاتریسیو فرستاد تا ناپولی در این دیدار ۲-۱ به پیروزی برسد و با ۵۳ امتیاز، با اقتدار در صدر جدول جای بگیرد. اینتر با ۴۰ امتیاز، نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده ناپولی است و رم هم ۳۷ امتیاز در رتبه ششم جای دارد.
 منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید