پاریس دو بازیکن در نقل‌وانتقالات زمستانی می‌خواهد

0
49کد خبر : ۱۸۶۷۷۴۱ |
۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۲ |
۵٫۲K بازدید |

۱
دیدگاه

گالتیه: به نفرات جدیدی در فاز تهاجمی نیاز داریم


گالتیه تاکید کرد که پاری سن ژرمن در تلاش است تا قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی یک یا دو بازیکن را به خدمت بگیرد.

پاریس دو بازیکن در نقل‌وانتقالات زمستانی می‌خواهد

به گزارش “ورزش سه”، طبق گفته کریستف گالتیه، سرمربی پاری‌سن‌ژرمن، باشگاه فرانسوی در تلاش است تا قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه حداقل یک بازیکن به خدمت بگیرد. این در حالی است که باشگاه فرانسوی هنوز بازیکنی را در مقطع فعلی به خدمت نگرفته است و پابلو سارابیا نیز PSG را به مقصد وولوز ترک کرد.

تاکید سرمربی پاری‌سن‌ژرمن روی تقویت خط حمله تیمش است. این باشگاه تلاش می کند تا پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی، خواسته سرمربی خود را عملی کند.

1796828

کریستف گالتیه در جمع خبرنگاران گفت: “مطلع هستم که باشگاه در تلاش است تا یک یا دو بازیکن را در مقطع فعلی جذب کند. ما باید تیم خود را تقویت کنیم. به بازیکنان تهاجمی متفاوتی نسبت به آنها که در حال حاضر داریم، نیازمندیم. البته موضوع فیرپلی مالی کمی دست ما را در این مورد بسته است.”

پاری سن ژرمن که با سه امتیاز اختلاف در صدر جدول لیگ یک فرانسه قرار دارد، با مالکوم مهاجم زنیت به توافق رسید تا جای سارابیا را بگیرد. همچنین انتظار می‌رود که آنها میلان اشکرینیار را از اینتر به خدمت بگیرند؛ اگرچه این مدافع می‌تواند به‌جای این انتقال نسبتا پرهزینه، در تابستان به صورت رایگان راهی پاریس شود.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید