همه‌چیز آماده اولین بازی فیکس شیخ دیاباته

0
45کد خبر : ۱۸۶۷۹۱۵ |
۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۵ |
۱۳٫۹K بازدید |

۷
دیدگاه

یحیی به مهاجم تخصصی اعتماد می‌کند؟


دیدار با آلومینیوم بهترین فرصت برای شیخ دیاباته است تا به مهاجم اول پرسپولیس تبدیل شود.

همه‌چیز آماده اولین بازی فیکس شیخ دیاباته

به گزارش “ورزش سه”، شیخ دیاباته این فصل برای پرسپولیس ۵ بازی انجام داده، اما هرگز در ترکیب اصلی سرخپوشان حضور نداشته است. او ۱۵۴ دقیقه در ترکیب سرخپوشان به میدان رفته و توانسته یک گل هم به ثمر برساند.

دیاباته در جدال با مس رفسنجان اولین بازی خود را انجام داد و سپس برابر ملوان دقایقی به میدان رفت و عملکرد خوبی هم از خود نشان داد و تا آستانه گلزنی هم پیش رفت، اما برای اولین گل تا بازی با مس کرمان صبر کرد و توانست گل سه امتیازی به ثمر برساند.

1797076

با این حال، مصدومیت در بازی دوستانه با سپاهان باعث شد او ۳۶۰ دقیقه از ترکیب تیمش در لیگ برتر دور شود. اما سرانجام در بازی با ذوب آهن به ترکیب سرخپوشان بازگشت و یک فرصت بسیار خوب هم داشت که تبدیل به گل نشد.

در دیدار مقابل فولاد، دیاباته در متن جنجالی‌ترین اتفاق بازی قرار داشت. برخورد حزباوی با او در محوطه جریمه با اعتراض پرسپولیسی‌ها همراه شد، اما داور پنالتی نگرفت.

نکته مهم این است که حالا بعد از ۵ بازی که متوسط حضورش در آنها به ۳۰ دقیقه می‌رسد، دیاباته شانس خوبی دارد تا مقابل آلومینیوم فیکس باشد که در این صورت، پرسپولیس نیز بعد از شش بازی، با مهاجم نوک تخصصی بازی خواهد کرد.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید