خانه ورزشی بتیس ۱-۲ بارسا: تیم ژاوی دور از دسترس می‌شود

بتیس ۱-۲ بارسا: تیم ژاوی دور از دسترس می‌شود

0
بتیس ۱-۲ بارسا: تیم ژاوی دور از دسترس می‌شود

[ad_1]


کد خبر : 1868129 |
13 بهمن 1401 ساعت 01:24 |
12.1K بازدید |

1
دیدگاه


بارسلونا امشب در دیداری خارج از خانه موفق شد با نتیجه ۲-۱ بتیس را از پیش رو بردارد.

بتیس ۱-۲ بارسا: تیم ژاوی دور از  دسترس می‌شود

به گزارش “ورزش سه”، آبی‌واناری‌ها که در صدر جدول لالیگا قرار دارند، امشب موفق شدند در دیداری جذاب مقابل بتیس به برتری برسند و با یک بازی بیشتر، فاصله‌شان با رئال مادرید را به ۸ امتیاز افزایش بدهند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و در دقایق ابتدایی موقعیت خاصی روی دروازه ایجاد نشد تا اینکه در دقیقه 10، روی یک ضدحمله، بتیس صاحب موقعیت شد اما ضربه هنریکه بعد از برخورد به بالده از کنار دروازه بارسا به بیرون رفت.
در ادامه این بارسا بود که بیشتر صاحب توپ و میدان بود و در دقیقه 18، حرکت انفرادی پدری او را صاحب یک موقعیت خوب کرد اما او نتوانست ضربه نهایی را به خوبی بزند.

1797409
در ادامه بازی متعادل دنبال شد و موقعیت های خاصی روی دروازه ها به وجود نیامد تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

نیمه دوم را بارسا بهتر آغاز کرد و در دقیقه 48، روی ارسال بالده، این پدری بود که پشت محوطه جریمه بتیس صاحب موقعیت شد اما ضربه او را دروازه بان بتیس با یک واکنش به موقع دفع کرد.
در ادامه باز هم این بازیکنان بارسا بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند تا اینکه سرانجام در دقیقه 65 به گل رسیدند. این بار هم روی حرکت خوب بالده از سمت چپ و ارسال او به دهانه دروازه بود که رافینیا با یک ضربه بغل پا کار را تمام کرد.

1797410
بعد از این گل باز هم این بازیکنان بارسا بودند که نمایش بهتری داشتند و علی رغم تعویض های بتیس که برای جبران نتیجه انجام شده بود، این آبی و اناری‌ها بودند که در دقیقه 80 به گل دوم رسیدند. روی ضربه کرنر رافینیا بود که توپ با دخالت آرائوخو به روبرت لواندوفسکی رسید و او هم در مقابل دروازه کار را تمام کرد.

1797411
تنها سه دقیقه بعد همه چیز برای گل سوم بارسا فراهم بود اما ضربه سر آنسو فاتی از کنار دروازه به بیرون رفت.
در مقابل این تیم میزبان بود که در دقیقه 86 یکی از گل های خورده را جبران کرد. روی حرکت سابالی از سمت راست و ارسال او به دهانه دروازه بارسا بود که ژول کُنده به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا اختلاف به حداقل برسد.
تلاش بازیکنان میزبان برای رسیدن به گل تساوی ثمری نداشت و در نهایت بازی با برتری 2-1 بارسا به پایان رسید.
بعد از به صدا درآمدن سوت پایان بازی، ویلیام کاروالیو، هافبک پرتغالی بتیس، برای اعتراض به داور وارد زمین شد که داور او را با کارت قرمز جریمه کرد.
 

[ad_2]

منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید