خانه ورزشی رامین رضاییان، مدافعی که می تواند آقای گل شود

رامین رضاییان، مدافعی که می تواند آقای گل شود

0
رامین رضاییان، مدافعی که می تواند آقای گل شود

[ad_1]


کد خبر : 1868156 |
13 بهمن 1401 ساعت 10:49 |
2 بازدید |

0
دیدگاه


در حال حاضر در جدول آقای گل های لیگ برتر سه مهاجم و یک هافبک دفاعی حضور دارند.

رامین رضاییان، مدافعی که می تواند آقای گل شود

به گزارش “ورزش سه”، سه مهاجم و یک هافبک دفاعی (رضا اسدی) در جدول 6 گله های لیگ برتر؛ محمد عباس زاده، شهریار مغانلو و یورگن لوکادیا که اردوی تیم پرسپولیس را برای همیشه ترک کرده در حال حاضر و با گذشت نیمی از بازی های هفته هیجدهم بهترین گل زنان لیگ برتر به حساب می آیند.

اما در جدول 5 گله های لیگ برتر حضور دو مدافع در نوع خود جالب است و این بدین معنی است که این دو مدافع می توانند، برای کسب عنوان آقای گلی بازی ها تلاش کنند. یکی حامد شیری مدافع و کاپیتان نساجی و دیگری رامین رضاییان. پیش بینی می شود شانس رامین رضاییان برای تجربه این چالش بیشتر از حامد شیری باشد، به این خاطر که رامین رضاییان در پست دفاع راست بازی و بیشتر در حملات سپاهان شرکت می کند اما پست حامد شیری مدافع میانی است و همیشه باید در جای خود بایستد و تنها در ضربات ایستگاهی این شانس را دارد که جلو بکشد و ترجیحا با ضربه سر دروازه حریفان را تهدید کند.

1797323

روز گذشته رامین رضاییان در مصاف با گل گهر یکی از گل های زیبایش را به ثمر رساند. گلی که بارها و بارها از او دیده بودیم. هدایت ضربه ایستگاهی به کنج دروازه حریف. جایی که دروازه بان از از ترس برخورد با تیرک دروازه مرتکب اشتباه می شود. این ضربات کات دار کوتاه و درون گرد مخصوص رامین رضاییان است. ضرباتی که می تواند او را این فصل به آقای گلی بازی ها هم برساند. او تنها یک پله به جدول آقای گلی این فصل از بازی ها فاصله دارد و به نظر می رسد با این فاصله کم می تواند این چالش جذاب را در هفته های پیش رو تجربه کند.

[ad_2]

منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید