مون‌پلیه ۱-۳ پی‌اس‌جی: سه امتیاز پرتلفات

0
27کد خبر : ۱۸۶۸۱۳۱ |
۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۳ |
۶٫۵K بازدید |

۰
دیدگاه


پاری‌سن‌ژرمن در دیداری خارج از خانه موفق شد با نتیجه ۳-۱ مون‌پلیه را شکست بدهد.

مون‌پلیه ۱-۳ پی‌اس‌جی: سه امتیاز پرتلفات

به گزارش “ورزش سه”، در شبی که کیلیان امباپه و سرخیو راموس در همان نیمه اول به دلیل مصدومیت زمین بازی را ترک کردند، پاریسی‌ها در نهایت موفق شدند با زدن سه گل در نیمه دوم به سه امتیاز این دیدار برسند.

پی‌اس‌جی بازی را بهتر آغاز کرد و تنها ۷ دقیقه از بازی سپری شده بود که خطای مدافع مون‌پلیه روی سرخیو راموس، یک ضربه پنالتی نصیب میهمان کرد. کیلیان امباپه پشت توپ قرار گرفت اما ضربه او را دروازه حریف دفع کرد. ولی داور به دلیل جلو آمدن دروازه‌بان از خط، دستور به تکرار ضربه داد. امباپه بار دیگر ضربه را زد اما این بار هم بنجامین لاکوم توپ را برگشت داد و ستاره پاریسی ها از توپ برگشتی هم نتوانست استفاده کند.

1797412
شب بد امباپه چند دقیقه بعد تکمیل شد و او به دلیل مصدومیت، جای خود را به هوگو اکیتیکه داد.
اما این پایان بدشانسی‌های پاری سن ژرمن نبود و ۱۰ دقیقه بعد، سرخیو راموس به دلیل برخورد سر حریف به پشت سرش، دچار مشکل شد و او هم از زمین بیرون رفت.
در دقیقه ۳۴ مسی توانست دروازه حریف را باز کند اما داور به دلیل آفساید این گل را نپذیرفت. تلاش پاریسی ها برای رسیدن به گل در دقایق پایانی نیمه اول ثمری نداشت و در نهایت این نیمه با تساوی بدون گل به پایان رسید. 

نیمه دوم را هم پاری سن ژرمن بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۲، اشرف حکیمی موفق به گلزنی شد اما این بار هم داور به دلیل آفساید، این گل را قبول نکرد.
ولی سرانجام در دقیقه ۵۵ بود که پی اس جی پیش افتاد. روی یک حمله همه جانبه و پاس در عمق بود که اکیتیکه صاحب موقعیت شد ولی دروازه بان حریف توپ او را برگشت داد ولی فابین روئیز توانست از توپ برگشتی استفاده کند و پی اس جی را پیش انداخت.

1797413
اکیتیکه می توانست در دقیقه ۶۲ اختلاف را به دو گل افزایش بدهد اما ضربه او به تیر دروازه مون پلیه برخورد کرد.
حملات تیم میهمان ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۷۲، این بار فابین روئیز با یک پاس در عمق عالی، لیونل مسی را صاحب موقعیت کرد و او هم با ضربه دقیق، توانست برتری تیمش را دو برابر کند. 

1797414
در دقایق پایانی هر دو تیم برای رسیدن به گل، حملات خطرناکی روی دروازه هم داشتند تا اینکه در دقیقه ۸۹، مون پلیه یکی از گل های خورده را جبران کرد. روی یک حرکت از سمت راست بود که آرنود نوردین روی همکاری با استفی ماوی‌دیدی صاحب موقعیت شد و با یک ضربه تماشایی، توپ را به گوشه دروازه دوناروما فرستاد.
اما این پایان کار نبود و در دومین دقیقه از وقت های تلف شده، پی اس جی به گل سوم رسید. این بار روی یک حرکت از سمت راست بود که وارن زایر-امری، ستاره جوان پی اس جی، روی پاس اشرف حکیمی راهی دروازه حریف شد و با یک ضربه کم نقص کار را تمام کرد تا پاریسی‌ها در این دیدار خارج از خانه به برتری ۳-۱ برسند.

1797415منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید