خانه ورزشی آنچلوتی نگران شد: مصدومیت بدموقع میلیتائو (عکس)

آنچلوتی نگران شد: مصدومیت بدموقع میلیتائو (عکس)

0
آنچلوتی نگران شد: مصدومیت بدموقع میلیتائو (عکس)

[ad_1]


کد خبر : 1868280 |
14 بهمن 1401 ساعت 00:30 |
1.7K بازدید |

2
دیدگاه


ادر میلیتائو، مدافع برزیلی رئال مادرید، در نیمه اول دیدار این تیم مقابل والنسیا از ناحیه پای چپ مصدوم شد و زمین مسابقه را ترک کرد.

آنچلوتی نگران شد: مصدومیت بدموقع میلیتائو (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید از دقایقی پیش در هفته هفدهم لالیگا در سانتیاگو برنابئو میزبان والنسیاست.

اما در نیمه اول این دیدار اتفاقی افتاد که می‌تواند برای کارلو آنچلوتی به یک نگرانی بزرگ تبدیل شود. ادر میلیتائو، مدافع برزیلی، که امشب از آغاز مسابقه در کنار آنتونیو رودیگر در قلب خط دفاعی به میدان رفته بود در دقیقه 34 به شدت مصدوم شد و زمین را ترک کرد.

در این دقیقه بود که میلیتائو در نزدیکی خط طولی زمین برخورد شدیدی با هموطن خود، ساموئل دیاز لینو، وینگر والنسیا داشت. بعد از این برخورد، هم میلیتائو و هم لینو از شدت درد روی زمین به خود می‌پیچیدند. به محض ورود تیم پزشکی به زمین، هواداران رئال متوجه شدند که کارواخال در حال گرم کردن است. مشخص بود که مصدومیت مدافع برزیلی جدی است.

1797695

بعد از گذشت حدود یک دقیقه میلیتائو به نیمکت رئال اشاره کرد که باید تعویض شود. دنیل کارواخال به زمین وارد شد و به پست تخصصی‌اش، دفاع راست، رفت تا ناچو به مرکز آمده و در کنار رودیگر به عنوان دفاع وسط بازی را ادامه دهد.

مارکا می‌گوید مصدومیت میلیتائو از ناحیه عضله پای چپ است؛ ولی فعلا نمی‌توان درباره شدت این مصدومیت نظر داد. چند دقیقه بعد تصویر میلیتائو روی نیمکت ناراحت و افسرده دیده می‌شد و هواداران لوس بلانکوس می‌گویند با این شرایط نگران مدافع برزیلی تیم‌شان هستند.

1797696

[ad_2]

منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید