انتقاد شدید نویر از تصمیم جنجالی بایرنی‌ها

0
15کد خبر : ۱۸۶۸۴۲۶ |
۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۹ |
۲٫۶K بازدید |

۰
دیدگاه

اتفاقات زیادی دیده ام اما این یک تصمیم احمقانه بود


مانوئل نویر طی اظهاراتی قابل تامل به انتقاد از اخراج تونی تاپالوویچ از بایرن مونیخ پرداخت.

انتقاد شدید نویر از تصمیم جنجالی بایرنی‌ها

به گزارش “ورزش سه”، مانوئل نویر در بخشی از مصاحبه اخیر خود با یک رسانه آلمانی، به صورت آشکارا از تصمیم باشگاه بایرن مونیخ مبنی بر اخراج تونی تاپالوویچ انتقاد کرد.

او در این مورد گفت:” این اتفاق، شوک بزرگی به من وارد کرد همان طور که برای تونی هم این گونه بود و اصلا متوجه نشدم چرا چنین اتفاقی رخ داد.”

دروازه بان بایرن که اینک به دلیل مصدومیت شدید در حین اسکی، دور از میادین است، افزود:” تونی نه تنها برای من، بلکه برای همه دروازه بان های بایرن یک مربی ایده آل بود. او همیشه کنار ما و کمک حال ما بازیکنان بود. او ۱۱ سال و نیم برای تیم زحمت کشید و شایسته چنین رفتاری نبود.”

نویر در ادامه انتقادات خود با لحنی تندتر گفت:” این یک اتفاق تکان دهنده بود که قلب من را به درد آورد. با اتفاقات بسیاری مواجه شده ام اما این احمقانه ترین اتفاقی بود که در طول دوران حرفه ای تجربه می کنم.”

تونی تاپالوویچ که در دوران هانسی فلیک با یک رتبه ترفیع، از مربی دروازه بانان، به دستیار سرمربی تبدیل شده بود، بعد از حضور یولیان ناگلزمان در راس کادر فنی بایرین، به پست قبلی خود برگشت و در ادامه نیز به دلیل اختلاف نظر با این مربی جوان از کادرفنی کنار گذاشته شد.

1798059منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید