خطا به قصد مصدوم کردن: وینیسیوس را رسما می‌زنند!

0
85کد خبر : ۱۸۶۸۲۸۴ |
۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۳ |
۳K بازدید |

۰
دیدگاه

کارت قرمز بی‌چون و چرا برای گابریل پائولیستا


خطای شدید و تعمدی گابریل پائولیستا روی وینیسیوس جونیور، یک کارت قرمز مستقیم را برای مدافع برزیلی والنسیا به همراه داشت.

خطا به قصد مصدوم کردن: وینیسیوس را رسما می‌زنند!

به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید امشب در دیداری خانگی ۲-۰ والنسیا را شکست داد و وینیسیوس باز هم روی یکی از همان فرارهای تماشایی‌اش از سمت چپ، گل دوم تیمش را به ثمر رساند.
وینگر سرعتی رئالی‌ها آنقدر خط دفاعی والنسیا را اذیت کرد که در نهایت موجب جنجالی‌ترین صحنه بازی هم شد. در دقیقه ۷۲ بود که او بار دیگر در سمت راست محوطه جریمه والنسیا صاحب موقعیت شد و تنها گابریل پائولیستا را در کنار خودش می‌دید و در صورت عبور از او، می‌توانست با گیورگی مامارداشویلی، دروازه‌بان حریف، تک به تک شود اما گابریل پائولیستا که به نظر می رسید از شب سختی که مقابل وینیسیوس داشته، کلافه شده است، با ضربه ای شدید به ساق دو پای وینیسیوس، او را نقش زمین کرد.

179770617977071797708
تعمدی بودن این صحنه به قدری واضح بود که وینیسیوس بلافاصله از زمین بلند شد و گابریل پائولیستا را به شدت هل داد و بازیکنان دو تیم هم خیلی سریع وارد صحنه شدند تا از بازیکن خودی حمایت کنند.
در این بین داور هم بیکار نبود و بلافاصله کارت قرمز را از جیب خارج کرد تا تکلیف این صحنه را خیلی زود مشخص کند.
از بین بازیکنان رئال، رودریگو بیش از بقیه از این خطای گابریل پائولیستا شاکی شده بود و برای لحظاتی با او وارد درگیری لفظی هم شد. به نظر می‌رسید که او انتظار نداشت که این بازیکن هموطن، چنین خطای شدیدی را روی وینیسیوس مرتکب شود. 

1797709
البته این اولین بار نیست که گابریل پائولیستا به دلیل درگیری در زمین جنجال‌ساز می‌شود. در سال ۲۰۱۵ بود که در دیدار آرسنال و چلسی، او در درگیری با دیه‌گو کاستا، ضربه‌ای به مهاجم حریف زد و از بازی اخراج شد. اتحادیه فوتبال انگلیس در آن زمان محرومیتی ۳ جلسه‌ای برای او در نظر گرفت اما بعد از برجام خواهی باشگاه آرسنال، محرومیت او بخشیده شد اما احتملا برای کارت قرمزی که او امشب دریافت کرد، محرومیتی اضافه‌ای هم در نظر گرفته خواهد شد.
 منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید