لیگ NBA| پیروزی میلواکی با آمار خیره‌کننده یانیس

0
41کد خبر : ۱۸۶۸۳۰۶ |
۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۸ |
۷۹ بازدید |

۰
دیدگاه

ایندیانا مغلوب لیکرز شد


تیم بسکتبال لس‌آنجلس لیکرز، تنها میهمان پیروز بازی‌های صبح امروز لیگ NBA بود.

لیگ NBA| پیروزی میلواکی با آمار خیره‌کننده یانیس

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از تسنیم، تیم دنور ناگتس در ادامه دیدارهای خود در فصل جاری لیگ اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا، NBA شکست سختی را به میهمانش گلدن استیت وریرز تحمیل کرد و با اختلاف ۱۷ امتیاز به پیروزی رسید. استیفن کری ۲۸ امتیاز برای وریرز و نیکولا یوکیچ ۲۲ امتیاز، ۱۴ ریباند و ۱۶ پاس گل برای دنور کسی کردند.

یوکیچ در بازی قبلی هم با آمار مشابهی،‌ تریپل دابل کرده بود. او در کنار اسکار رابرتسون، مجیک جانسون، راسل وستبروک، لبران جیمز، لوکا دانچیچ و جیمز هاردن، تنها بازیکن تاریخ لیگ هستند که در ۳ بازی متوالی، بیش از ۲۰ امتیاز، ۱۰ ریباند و ۱۵ پاس گل ثبت کرده‌اند.

تیم ایندیانا پیسرز در پنجاه‌وسومین بازی خود در این فصل، میزبان لس‌آنجلس لیکرز بود و با اختلاف یک امتیاز شکست خورد. لیکرز به لطف کوارتر طوفانی پایانی خود (۲۸ بر ۱۵) در این دیدار به پیروزی رسید. آنتونی دیویس ۳۱ امتیاز و ۱۴ ریباند و لبران جیمز ۲۶ امتیاز و ۷ ریباند و ۷ پاس گل برای لیکرز داشتند. لیکرز، تنها میهمان پیروز بازی‌های امروز صبح (جمعه ۱۴ بهمن) لیگ بود.

جیمز، تنها ۶۳ امتیاز تا شکستن رکورد کریم عبدالجبار و کسب عنوان امتیاز‌آورترین بازیکن NBA فاصله دارد.

دالاس موریکس با ۳۱ امتیاز و ۸ ریباند لوکا دانچیچ از سد نیواورلینز پلیکانز گذشت و میلواکی باکس با ۵۴ امتیاز و ۱۹ ریباند بر لس‌آنجلس کلیپرز غلبه کرد.

نتایج دیدارهای صیح امروز به شرح زیر است:

لیکرز ۱۱۲ – ایندیانا ۱۱۱
کلیپرز ۱۰۵ – میلواکی ۱۰۶
ممفیس ۱۱۳ – کلیولند ۱۲۸
میامی ۱۰۴ – نیویورک ۱۰۶
شارلوت ۹۸ – شیکاگو ۱۱۴
نیواورلینز ۱۰۶ – دالاس ۱۱۱
گلدن استیت ۱۱۷ – دنور ۱۳۴منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید