بانک پاسارگاد تندیس زرین سیزدهمین دوره جایزه مالی ایران را کسب کرد

0
51


پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

بانک پاسارگاد تندیس زرین سیزدهمین دوره جایزه مالی ایران را کسب کرد

بانک پاسارگاد در سیزدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران بالاترین سطح این جایزه را به افتخارات خود افزود.

به‌گزارش انتخاب به نقل از روابط‌عمومی بانک پاسارگاد، سیزدهمین مراسم جایزه ملی مدیریت مالی ایران در تاریخ ۱۱بهمن‌ماه۱۴۰۱ با حضور مجید عشقی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، رحمت الله اکرمی معاون وزیر اقتصاد و دارایی در نظارت مالی و خزانه داری کل کشور، هادی قوامی معاون حقوقی و امور مجلس وزیر اقتصاد و دارایی مجید قاسمی رئیس انجمن مدیریت مالی ایران و جمعی از اساتید و دانشمندان حوزه مالی و نمایندگان شرکت‌های برگزیده، به ‌همت انجمن مدیریت مالی ایران در محل سالن اجلاس سران برگزار شد.

شرکت‌کنندگان در این جایزه بر اساس شاخص‌های تخصصی مالی، حسابداری و عملکردی مورد ارزیابی قرار گرفتند و بانک پاسارگاد در ادامه افتخارآفرینی‌های خود موفق به کسب عالی‌ترین سطح این جایزه شد.

گفتنی است جایزه ملی مدیریت مالی ایران از سال ۱۳۸۹ آغاز و در سال جاری سیزدهمین دوره خود را برگزار کرد. در این رویداد سازمان‌ها و شرکت‌ها بر اساس معیارها و شاخص‌های دقیق و تخصصی مالی، حسابداری و حوزه فعالیت‌شان مورد ارزیابی قرار گرفته و پس از داوری توسط نخبگان و اساتید خبره این حوزه از برگزیدگان در سه سطح تندیس، تقدیرنامه و گواهینامه تقدیر به عمل آمد.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید