در پی مسمومیت دانش آموزان قمی

0
59


|


۱۴۰۱/۱۱/۱۷ ۲۱:۵۹:۴۶

|

|

اداره کل آموزش و پرورش قم در اطلاعیه‌ای اعلام کرد با توجه به مسائل پیش آمده روزهای اخیر در مدارس قم، فعالیت تمامی مدارس استان سه شنبه و چهارشنبه غیرحضوری است.
در پی مسمومیت دانش آموزان قمی؛ مدارس قم سه شنبه و چهارشنبه غیرحضوری شد


|


۱۴۰۱/۱۱/۱۷ ۲۱:۵۹:۴۶

اداره کل آموزش و پرورش قم در پی حوادث مسمویت دانش آموزان در این استان اطلاعیه صادر کرد.

به گزارش فارس، بر اساس این اطلاعیه آموزش و پرورش این استان تصمیم گرفت در پی مسائل روزهای اخیر و برای انجام امورات کارشناسی جهت حفظ سلامت دانش‌آموزان در این حوادث مدارس این استان را در روزهای سه شنبه و چهارشنبه غیر حضوری اعلام کند.

در این اطلاعیه آمده است:

ضمن عرض سلام و تبریک اعیاد رجبیه و تشکر از همه دانش آموزان و همکاران فرهنگی در برگزاری جشن های چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به استحضار هم استانی های عزیز می‌رساند؛ با توجه به نظر کارشناسان مبنی بر ضرورت بررسی جوانب مسائل پیش آمده و درخواست تعدادی از اولیا محترم، روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۱۸ و ۱۹ بهمن ماه ۱۴۰۱،کلاس های آموزشی کلیه مدارس استان بصورت غیرحضوری برگزار می شود.

لازم است مدیران و.عوامل اجرایی مدارس به منظور برگزاری کلاس های غیرحضوری همراهی با متخصصین در مدارس حضور و  همکاری های  لازم را داشته باشند.

در پایان از زحمات همه فرهنگیان عزیز و خدوم و اولیا دانش آموزان محترم که در این مدت با ما همکاری  داشته اند تقدیر و تشکر می‌کنیم.
منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید