پرسه زدن ادامه‌دار کی‌روش در استادیوم‌های قطر

0
55کد خبر : ۱۸۶۸۷۸۶ |
۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۴ |
۲٫۳K بازدید |

۱
دیدگاه

سرمربی پرتغالی مسابقات لیگ ستارگان را زیر نظر دارد


کارلوس کی روش همچنان به حضورش در استادیوم های قطر و دیدن مسابقات لیگ ستارگان ادامه می دهد.

پرسه زدن ادامه‌دار کی‌روش در استادیوم‌های قطر

به گزارش “ورزش سه”، کارلوس کی روش سرمربی جدید قطر و جانشین فلیکس سانچر است و فقط اعلام رسمی این موضوع باقی مانده تا پیرمرد پرتغالی در تجربه ای جدید، هدایت تیمی را بر عهده بگیرد که پس از ناکامی در رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲، به دنبال دفاع از عنوان قهرمانی خود در جام ملت های آسیاست.

1798795

پس از جدایی سانچز، فدراسیون فوتبال قطر با کی روش وارد مذاکره شد و طرفین به توافقات نهایی دست یافتند. او به طور قطعی سرمربی بعدی تیم ملی این کشور است و تنها انتشار تصاویری از امضای قرارداد با سرمربی سابق ایران و انتشار آن در رسانه های رسمی فدراسیون فوتبال قطر باقی مانده است.

کی روش عصر یکشنبه و برای سومین بار، در استادیوم های قطر دیده شد. او دیدار تیم های قطر اس سی و المرخیه را از جایگاه ویژه به نظاره نشست و به مانند همیشه، دفترچه یادداشتی در دست داشت و از این دیدار نکته برداری می کرد.

1798794

روزنامه الوطن قطر نیز با انتشار خبری از کی روش نوشت که او تاکنون سه دیدار لیگ ستارگان را از نزدیک تماشا کرده و این به معنای انتخاب سرمربی پرتغالی به عنوان جانشین سانچز است. او اولین بار دیدار السد و ام الصلال را از نزدیک تماشا کرده بود.

1798792منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید