مرگ ۱۵ عضو خانواده مربی ترکیه‌ای در زلزله

0
62کد خبر : ۱۸۶۸۹۵۴ |
۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۵ |
۹۱۰ بازدید |

۰
دیدگاهبر اساس اعلام رسانه های ترکیه، کمک مربی دمیر سیواس اسپور، ۱۵ نفر از اعضای خانواده خود را در جریان زمین لرزه اخیر از دست داده است.

مرگ 15 عضو خانواده مربی ترکیه‌ای در زلزله

به گزارش “ورزش سه”، زمین لرزه اخیر در کشور ترکیه باعث خسارات جانی و مالی بسیاری شده است. در این زمین لرزه ۷٫۸ ریشتری مرگ ۲۴۰۰ نفر تا این لحظه گزارش شده است. مربی یکی از تیم های سوپر لیگ ترکیه از جمله افرادی است که در این حادثه تعداد زیادی از بستگان خود را از دست داده است.

باشگاه دمیر سیواس اسپور با تایید مرگ ۱۵ نفر از اعضای خانواده آیهان تنبلوغلو، این فاجعه دردناک را به او تسلیت گفت.

1799109

رضا چالیم بی، سرمربی تیم دمیر سیواس اسپور با ابراز ناراحتی از اتفاقی که برای دستیارش رخ داده گفت:” بابت زمین لرزه اخیر و آسیبی که به مردم ترکیه وارد شد، متاسفم و تسلیت می گویم. من وقتی برای اطلاع از سلامتی اعضای تیم تماس هایی را گرفتم، متوجه شدم که آیهان ۱۵ نفر از اعضای خانواده خود را از دست داده است. ای کاش می توانستیم در این شرایط سخت کاری انجام دهیم.”

او در ادامه صحبت های خود گفت:” همه اعضای باشگاه همدردی خود را با آیهان تنبلوغلو اعلام می کنند. در ترکیه برف سنگینی می بارد و شرایط سختی را تجربه می کنیم. در این وضعیت بحرانی و ویژه به عنوان یک باشگاه آمادگی هر گونه تلاش و کمکی را داریم.”منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید