ادعای عجیب روزنامه ایران درباره ارتباط میرحسین موسوی با خارج از داخل حصر!

0
84


|


۱۴۰۱/۱۱/۲۰ ۲۰:۴۰:۰۱

|

|

روزنامه ایران نوشت: اردشیر امیرارجمند طبق اطلاع موثق بیانیه اخیر میرحسین را با کمک محمد جواد اکبرین به نگارش درآورده و به آن فتنه‌گر متوهم ابلاغ کرده است.
ادعای عجیب روزنامه ایران درباره ارتباط میرحسین موسوی با خارج، از داخل حصر!


|


۱۴۰۱/۱۱/۲۰ ۲۰:۴۰:۰۱

روزنامه دولتی ایران ادعاهایی تند را درباره میرحسین موسوی و بیانیه اخیرش منتشر کرده و مدعی شده اردشیر امیرارجمند در نوشتن بیانیه اخیر میرحسین که در حصر خانگی حضور دارد، نقش داشته است!

به گزارش ایران، طبق اطلاعات موثق و مستند، بیانیه اخیر مسیرحسین موسوی از طریق اردشیر امیرارجمند به آن فتنه‌گر القا شده است. برنامه بعدی منافقین برای موسوی برای تاریخ ۲۵ بهمن طراحی شده که باز هم امیرارجمند بازیگر اصلی آن خواهد بود.

این روزنامه مدعی شد: یک منبع مطلع امنیتی به شرط عدم افشای نامش گفت: با اینکه افراد شناخته شده دیگری در داخل تحت عنوان مشورت به میرحسین موسوی خط می‌دهند و برایش بیانیه می‌نویسند، اما همچنان مؤثرترین عنصری که به شکل سؤال برانگیزی اراده آن فتنه‌گر را دراختیار دارد و از قدرت وتوی نوشته‌ها و نظریات سایر خط‌ دهندگان به میرحسین برخوردار است همان اردشیر امیرارجمند است که طبق اطلاع موثق بیانیه اخیر میرحسین را با کمک محمد جواد اکبرین به نگارش درآورده و به آن فتنه‌گر متوهم ابلاغ کرده است.

 
منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید