افتتاح مدرسه۳ کلاسه شهدای بانک ملی ایران در روستای مرزی کانی میران مریوان

0
66


پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

افتتاح مدرسه۳ کلاسه شهدای بانک ملی ایران در روستای مرزی کانی میران مریوان

به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر مدرسه سه کلاسه شهدای بانک ملی ایران با حضور علی اشرف یوسفی قیاسی رئیس اداره امور شعب استان کردستان ، مهدی رمضانی معاون سیاسی و امنیتی استانداری ، ماجد احمدی مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان ، ابراهیم حسامی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان، فرماندار و رئیس آموزش و پرورش شهرستان مریوان و دیگر مسئولان استانی افتتاح شد .

به گزارش  روابط عمومی بانک ملی ایران، در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و کمک به رفع مشکل کمبود فضای آموزشی در مناطق محروم، این مدرسه در منطقه محروم روستای کانی میران شهرستان مرزی مریوان افتتاح و به بهره برداری رسید.

در این مراسم معاون سیاسی و امنیتی استاندار کردستان از بانک ملی ایران و اداره امور شعب استان کردستان به جهت مشارکت در ساخت و ترویج فرهنگ نیکوکاری مدرسه سازی این استان تجلیل کرد.

در ادامه مراسم رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان ، از نقش فعال و پررنگ بانک ملی ایران در احداث مدارس در مناطق و روستاهای محروم استان کردستان قدردانی کرد.

شایان ذکر است، مدرسه مذکور در زمینی به مساحت ۵۳۵ مترمربع با زیربنای ساختمان اصلی ۱۵۷ متر مربع در مقطع آموزشی پیش دبستانی و ابتدایی احداث شده است.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید