لاپورتا: اهمیتی به حرف‌های برادر مسی نمی‌دهم

0
71کد خبر : ۱۸۶۹۵۱۹ |
۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۵ |
۶۶۳ بازدید |

۰
دیدگاه

او عذرخواهی کرد و تمام شد


خوان لاپورتا، رئیس بارسلونا، در واکنش به حرف‌های جنجالی روز گذشته برادر لیونل مسی گفت که این مساله ارتباط بین مسی و بارسا را خراب نخواهد کرد و فاقد اهمیت است.

لاپورتا: اهمیتی به حرف‌های برادر مسی نمی‌دهم

به گزارش “ورزش سه”، صحبت‌هایی که روز گذشته از ماتیاس، برادر لیونل مسی، منتشر شد باعث شد که بسیاری از هواداران و مدیران این باشگاه شوکه شوند. 
او در ویدئویی که روی کانال پسرش در یکی از شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بود اظهارات عجیبی را علیه باشگاه بارسلونا و شخص خوان لاپورتا، رئیس این باشگاه، مطرح کرده و مدعی شده بود که مسی دیگر هرگز به این تیم باز نخواهد گشت. 
ماتیاس مسی علاوه بر انتقاد شدید از لاپورتا، تأکید کرده بود که مردم اسپانیا با مسی رفتار درستی نداشتند و آن‌ها را خیانت‌کار نامیده بود. او گفت مسی در صورتی برمی گردد که لاپورتا از بارسا برود. البته ساعاتی پیش او از اظهارنظر جنجالی خود ابراز پشیمانی کرد و از هواداران بارسلونا پوزش خواست.

1800224

رئیس بارسلونا که امروز در کنفرانسی خبری شرکت کرده بود، در واکنش به حرف های ماتیاس مسی گفت:«اهمیتی به حرف های او نمی دهم. لیونل مسی عضو همیشگی بارسلوناست و افتخار می کنیم که بهترین بازیکن تاریخ فوتبال از بارسلونا فوتبالش را شروع کرد و اینجا تاریخ‌سازی کرد. او الان بازیکن پی اس جی است و به احترام او و باشگاهش ترجیح می دهم از مسی حرف نزنم. ماتیاس عذرخواهی کرد و بهتر است دیگر به آن نپردازیم. این موضوعی تمام شده است.»

لاپورتا ادامه داد:«ماتیاس را تا حدی درک می کنم و نمی خواهم واکنشی به اظهارنظرش داشته باشم، چون عذرخواهی کرد. او برادر مسی است و حرف هایش هرچند غم‌انگیز بود ولی پوزش خواست و من هم عذرخواهی‌اش را قبول کردم. همه ما مسی را دوست داریم و هرگز علیه او حرف نخواهیم زد. حرف های ماتیاس تاثیری روی رابطه لئو و بارسلونا نخواهد گذاشت.»

ادامه داردمنبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید