ساپینتو به نیمکت استقلال بر می گردد

0
69کد خبر : ۱۸۶۹۷۰۵ |
۲۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۴ |
۳۵۱ بازدید |

۰
دیدگاه


ریکاردو ساپینتو، سرمربی تیم استقلال بعد از پشت سر گذاشتن یک جلسه محرومیت در بازی با نفت مسجد سلیمان در مصاف با پیکان به نیمکت استقلال بر می گردد.

ساپینتو به نیمکت استقلال بر می گردد

به گزارش “ورزش سه”، در پی حاشیه های ایجاد شده در بازی مس کرمان – استقلال یاسر همرنگ داور این مسابقه به ریکاردو ساپینتو کارت قرمز نشان داد که این تصمیم داور حاشیه هایی به همراه داشت تا جایی که اینطور عنوان شده بود، این حاشیه ها ممکن است محرومیت جدیدی را برای سرمربی تیم آبی به همراه داشت باشد! از ظواهر امر پیداست کمیته انضباطی به تصمیمات انضباطی داور در خصوص ریکاردو ساپینتو در این بازی اکتفاء کرده و این مربی می تواند برای بازی با پیکان به نیمکت آبی ها برگردد. 

آنچه که در تصاویر تلویزیونی مشخص است، پیش ازاینکه مربی دروازه بان های مس به سمت ریکاردو ساپینتو بیاید و با او درگیری لفظی و فیزیکی پیدا کند، همه چیز در فضای آرام دنبال می شده؛ البته باشگاه مس بر این اعتقاد است پیش از این کار مربی دروازه بان ها،  ریکارد ساپینتو به سمت نیمکت آنها رفتارهای زشت داشته و این رفتارهای زشت موجب تحریک نیمکت میزبان و در نهایت حمله مربی دروازه بان های مس به سمت سرمربی تیم استقلال شده است. در نهایت و آنطور که از شواهد پیداست کمیته انضباطی فعلا قصد صدور آرا برای دیدار پرحاشیه فولاد – پرسپولیس و هم چنین مس – استقلال ندارد و در مورد مربیان به تصمیمات انضباطی داوران اکتفاء کرده است و پیش بینی می شود آرا صادره در روزهای آینده پیرامون ابعاد دیگر تخلفات صورت گرفته در این دو دیدار باشد.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید