مورینیو: از عصبانیت شاگردانم خوشحال شدم

0
62کد خبر : ۱۸۶۹۸۵۹ |
۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۵ |
۶۶۷ بازدید |

۰
دیدگاه

دلیلی برای سرزنش آنها وجود ندارد


سرمربی تیم آ.اس.رم بعد از تساوی مقابل لچه به تیم حریف تبریک گفت و تاکید کرد که دلیلی برای سرزنش شاگردانش وجود ندارد.

مورینیو: از عصبانیت شاگردانم خوشحال شدم

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان ژوزه مورینیو امشب در یکی از بازی های هفته بیست و دوم سری آ با تساوی یک بر یک مقابل میهمان قعر جدولی خود لچه متوقف شدند. این مربی بعد از پایان بازی گفت: “یک بازی سخت و پرفشار در زمینی وحشتناک داشتیم. بازیکنان در بازی با توپ و انتقال آن مشکل داشتند چرا که زمین کیفیت بدی داشت و فوتبال بازی کردن در آن سخت بود.”

او افزود: “لچه تیم سرسختی بود، حمله می کرد و روی توپ های دوم قوی می رفتند. چه از نظر تیمی و چه از نظر انفرادی نمی تواند انتقاد خاصی از بازیکنانم بکنم. نمی خواهم در مورد از دست دادن دو امتیاز صحبت کنم چون الان یک امتیاز بیشتر از زمانی داریم که اینجا آمدیم.”

سرمربی رم در ادامه صحبت های خود تاکید کرد: “دروازه بان حریف عملکرد خوبی داشت اما به طور کلی در چنین بازی هایی اگر چند موقعیت داشته باشید باید حداقل دو مورد را به گل تبدیل کنید. دوست داشتم در این دیدار پیروز شویم ولی با این وجود به هیچ عنوان نمایش تیم، ناراحتم نکرد.”

1800893

مورینیو عقیده دارد که تیمش با وجود توقف مقابل این حریف قعر جدولی، پیشرفتی قابل توجه از خود به نمایش گذاشته است. او در این رابطه افزود: “در سال های اخیر معمولا در مسابقات اینچنینی که درگیری و برخورد بالایی داشت، شکست می خوردیم پس نباختن در این بازی خود یک پیشرفت قابل توجه است. خیلی ها سبک بازی حریف را نقد می کنند ولی من آنها تحسین می کنم.”

سرمربی رم با اشاره به کار سخت تیمش در ادامه فصل گفت: “بعد از این دیدار تازه مشکلات ما شروع می شود؛ جایی که باید سه بار در هفته بازی کنیم چرا که لیگ اروپا را در پیش داریم. البته بعد از بازی دیدم که بازیکنان در رختکن عصبانی بودند و این برای من خوشحال کننده است چرا که نشان دهند تغییر نگرش بازیکنان است.”منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید