ساپینتو دوست نداشت حسینی را ببیند! (عکس)

0
85کد خبر : ۱۸۷۰۲۷۶ |
۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۸ |
۳٫۸K بازدید |

۰
دیدگاه

همه‌چیز از اینجا آغاز شد


آنطور که از تصاویر ثبت شده از سوی دوربین مهدی افشاری پیداست، کادر فنی پیکان – استقلال در ابتدای بازی خوش و بش زورکی با هم داشتند!

ساپینتو دوست نداشت حسینی را ببیند! (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، در ابتدای بازی مجتبی حسینی، سرمربی تیم پیکان به رسم ادب تیم میزبان به سمت نیمکت استقلال آمد تا با همتای خود در استقلال خوش و بش کند اما ریکاردو ساپینتو سرمربی تیم استقلال برخورد سردی با هم همکار خود داشت و به نظر می رسد عدم استقبال ریکاردو ساپینتو برای خوش و بش گرم با مجتبی حسینی به اتفاقات دور رفت برمی گشت. بازی در استادیوم آزادی که با نتیجه مساوی بدون گل پایان یافت. بیژن طاهری، سرپرست تیم استقلال در این بین خیلی تلاش کرد تا این دو را بهم نزدیک کند تا تصاویری که به ثبت می رسد، بهتر ازاین باشد اما به نظر می رسد مربیان خارجی بر خلاف برخی از مربیان ایرانی اهل تظاهر نیستند و کاملا پیداست که ریکاردو ساپینتو اصلا تمایلی به این دیدار نداشت.

1801619

با این وجود ریکاردو ساپینتو در جریان بازی هیچ برخوردی با نیمکت تیم پیکان در جریان نداشت. حتی در لحظاتی که مجتبی حسینی شدید الحن به روی ماتا دستیار اول او تاخت کنار خط ایستاد، سکوت اختیار کرد اما در کنفرانس خبری واژه ای بکار برد که موجب شد کمیته انضباطی از خود واکنش نشان دهد و از او بخواهد دفاعیات خود را ظرف مددت ۴۸ ساعت ارایه دهد. مجتبی حسینی هم که در برابر اعتراضات روی ماتا به داور واکنش نشان داد، شب گذشته در برنامه فوتبال برتر عذرخواهی کرد. این در حالی است که روی ماتا مدعی شده است او با صدای بلند با شاگردانش صحبت می کرده و اصلا کاری به کادر فنی تیم حریف نداشته و سرمربی تیم حریف نباید به صبحت های وی با استقلالی ها واکنش نشان می داد. به هر صورت این حمله موجب دفاع ریکاردو ساپینتو از هموطنش در کنفرانس خبری شد اما واژه ای که سرمربی پرتغالی در کنفرانس خبری بکار برد، برای او گران تمام شد.

1801620

عکسها: مهدی افشاریمنبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید