خانه ورزشی رئال مادرید ۴-۰ الچه: امیدهای آنچلوتی هنوز زنده است

رئال مادرید ۴-۰ الچه: امیدهای آنچلوتی هنوز زنده است

0
رئال مادرید ۴-۰ الچه: امیدهای آنچلوتی هنوز زنده است

[ad_1]


کد خبر : 1870671 |
27 بهمن 1401 ساعت 01:31 |
6.9K بازدید |

5
دیدگاه

پیروزی پرگل و بی‌دردسر لوس بلانکوس


رئال مادرید با یک پیروزی آسان و پرگل برابر الچه قعرنشین، دوباره اختلاف خود با بارسلونا را به عدد هشت رساند.

رئال مادرید 4-0 الچه: امیدهای آنچلوتی هنوز زنده است

به گزارش “ورزش سه”، در دیداری از هفته بیست و یکم لالیگا، رئال مادرید توانست در استادیوم سانتیاگو برنابئو، با نمایشی درخشان و به ثمر رساندن چهار گل، از سد الچه قعرنشین عبور کند و فاصله‌اش با بارسلونا را دوباره به هشت امتیاز برساند.

رئال مادرید می‌توانست خیلی زود به گل برسد. حرکت خوب رودریگو از سمت راست و پاس او به بنزما، با ضربه رباح ماجری این بازیکن همراه شد، ولی توپ توسط مدافعین الچه برگشت داده شد. توپی که دفع شده بود، پشت محوطه جریمه به میلیتائو رسید که شوت دیدنی این بازیکن با اختلاف بسیار کمی از کنار محل تماس تیرهای افقی و عمودی به بیرون رفت.

حملات پیاپی لوس بلانکوس دقایقی بعد نتیجه داد. پاس والورده در سمت راست به کارواخال رسید. او نیز توپ را به آسنسیو داد که این بازیکن پس از چند متر پیش روی و عبور از میان دو بازیکن الچه، با یک ضربه نرم و بغل پا، به شکلی دیدنی توپ را به گوشه دروازه فرستاد تا رئال مادرید با یک گل از حریفش پیش بیفتد.

1802320

کریم بنزما در دقیقه 16 یک فرصت خوب را از دست داد. ارسال رودریگو با ضربه سر او همراه شد که توپ از کنار تیرک دروازه به بیرون رفت. برنده توپ طلای سال گذشته توانست گل دوم تیمش را به ثمر برساند. یک ارسال از سمت راست با ضربه سر بنزما همراه شد که توپ به دست انزو روکو برخورد کرد و داور یک خطای پنالتی به سود مادریدی‌ها اعلام کرد که بنزما توپ را برخلاف جهت حرکت سنگربان الچه وارد دروازه کرد.

رئال مادرید در دقایق پایانی نیمه نخست به گل سوم نیز رسید. حرکت دیدنی رودریگو و ورود او به محوطه جریمه، با اشتباه دیه‌گو گونزالس همراه شد و او ستاره برزیلی لوس بلانکوس را نقش بر زمین کرد که داور یک پنالتی دیگر به سود رئال اعلام کرد. بنزما پشت این توپ ایستاد و آن را برخلاف جهت حرکت سنگربان الچه وارد دروازه کرد تا رئال مادرید نیمه نخست را با پیروزی سه بر صفر به رختکن برود.

1802322

در نیمه دوم، رودریگو ظرف یک دقیقه، 2 موقعیت خوب را به دست آورد. هر 2 شوت او را ادگار بادیا، سنگربان الچه، مهار کرد. در شرایطی که رئالی‌ها در نیمه دوم تلاش می‌کردند بازی را مدیریت کنند، اتفاق خاصی به روی دروازه‌ها رخ نداد تا اینکه مودریچ تازه‌وارد پس از دریافت پاس عرضی کاماوینگا، با یک شوت دیدنی توپ را به گوشه دروازه فرستاد و توانست دروازه الچه را برای بار چهارم باز کند.

1802321

در نهایت این بازی با پیروزی چهار بر صفر رئال مادرید به پایان رسید تا شاگردان آنچلوتی اختلاف خود با بارسلونا را مجددا به هشت امتیاز برسانند.

[ad_2]

منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید