۳۰ هزار نفر از نیروهای حراست با «اغتشاشگران» مقابله کردند

0
69


|


۱۴۰۱/۱۱/۲۸ ۱۳:۰۰:۰۰

|

|


حجتی، معاون وزیر اطلاعات:رئیس سازمان حراست کل کشور با بیان اینکه دشمن با شعار «زن، زندگی، آزادی» به‌دنبال مخدوش کردن نظام خانواده بود، گفت: در «اغتشاشات» اخیر دشمن با استفاده از روش‌های ترکیبی به صحنه آمد اما حدود ۳۰ هزار نفر از نیروهای حراست در سراسر کشور برای مبارزه با این «فتنه» در کنار سایرین پای کار آمدند.
۳۰ هزار نفر از نیروهای حراست با «اغتشاشگران» مقابله کردند


|


۱۴۰۱/۱۱/۲۸ ۱۳:۰۰:۰۰

سیدحسین حجتی، معاون وزیر اطلاعات در سمینار بانوان حراست با عنوان «زن، عفت، امنیت» گفت: اشتباه بزرگ آن است برخی تصور می‌کنند که تربیت افراد صرفاً در اجتماع شکل می‌گیرد در صورتی‌ که تربیت افراد در خانواده شکل می‌گیرد و دشمن با شعار «زن، زندگی، آزادی» به‌دنبال مخدوش کردن نهضت خانواده بود و ما به دنبال برگزاری همایشی با عنوان «زن، عفت، امنیت» بودیم.

به گزارش ایرنا، وی با بیان اینکه کمک به بهبود فرآیندهای اداری باید به‌عنوان راهبرد اصلی مدنظر قرار گیرد، گفت: به‌عنوان مثال در اغتشاشات اخیر دشمن با همه ترکیبات به صحنه آمد و حدود ۳۰ هزار نفر از حراست کشور برای مبارزه با این موضوع در کنار سایرین پای کار آمدند.

حجتی با تأکید بر اینکه همه این رویکردها را در برنامه سال ۱۴۰۲ مورد توجه قرار خواهیم داد، خاطر نشان کرد: در برنامه‌های پیش‌روی سازمان افزایش کارکرد بانوان در بخش حراستی در دستور کار است و دفتری در تمام استان‌ها با ریاست بانوان تشکیل خواهد شد.
منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید