گل مارادونایی ستاره گرجستانی ناپولی (عکس)

0
72کد خبر : ۱۸۷۰۹۴۵ |
۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۳ |
۳٫۵K بازدید |

۰
دیدگاه


صدرنشین بلامنازع سری آ با یک گل بسیار زیبا کار خود را مقابل ساسولو شروع کرد.

گل مارادونایی ستاره گرجستانی ناپولی (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، ناپولی که با اختلافی قابل توجه نسبت به تیم دوم، یک قهرمانی مقتدرانه در تاریخ سری آ را نشانه گرفته، در یکی از بازی های هفته بیست و سوم مقابل ساسولو به میدان رفت؛ حریفی که طبق پیش بینی، توان زیادی برای مقاومت مقابل شاگردان لوچانو اسپالتی نداشت.

ناپولی نیمه اول این دیدار را با گل های دو ستاره خط حمله خود (۲-۰) به پایان رساند. خویچا کواراتسخلیا، ستاره گرجستانی ناپلی‌ها در دقیقه ۱۲ با یک گل انفرادی بسیار زیبا، گل اول این دیدار را به ثمر رساند؛ گلی که یاد و خاطره دیه‌گو مارادونای افسانه ای را در ذهن هواداران زنده کرد.

او در میانه میدان توپ را در اختیار گرفت و با یک دریبل دو طرفه زیبا، اولین بازیکن حریف را از پیش رو برداشته و پا به توپ شد. با توجه به سرعت بالای کواراتسخلیا بازیکنان ساسولو توان رسیدن به او را نداشتند و در طول مسیر، تک بلند مدافع این تیم هم کارساز نبود تا مهاجم گرجستانی خود را به نزدیکی محوطه جریمه برساند. 
کواراتسخلیا که یک مدافع ساسولو را مقابل خود می دید، با یک ضربه زمینی و هوشمندانه به زوایه مخالف، مدافع و دروازه بان حریف را همزمان فریب داد تا گل اول ناپولی به زیباترین شکل ممکن به ثمر برسد.

کواراتسخلیا ۲۲ ساله در این فصل عملکرد بسیار خوبی در ترکیب ناپولی داشته است. او که شماره ۷۷ تیمش را به تن می کند در ۱۸ بازی سری آ توانسته ۱۰ بزند و ۹ پاس گل بدهد؛ تاثیر مستقیم روی ۱۹ گل، کواراتسخلیا را در کنار اوسیمه، به ارکانی جدانشدنی از ناپولی ۲۳-۲۰۲۲ تبدیل کرده است.

1802779
1802780منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید