ستاره سابق استقلال با تراکتوری‌ها درگیر شد!

0
82


|


۱۴۰۱/۱۲/۰۱ ۱۲:۳۲:۲۶

|

|


آخرین اقدام کاوه رضایی برای فسخ قرارداد؛کاوه رضایی به رأی کمیته وضعیت در خصوص غیرقانونی تلقی شدن فسخ قراردادش با باشگاه تراکتور اعتراض کرد.
ستاره سابق استقلال با تراکتوری‌ها درگیر شد!


|


۱۴۰۱/۱۲/۰۱ ۱۲:۳۲:۲۶

کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال حدود ۱۰ روز پیش با صدور حکمی، فسخ قرارداد کاوه رضایی با باشگاه تراکتور در نقل‌وانتقالات زمستانی را غیر قانونی اعلام و تأکید کرد این بازیکن تا پایان فصل نمی‌تواند با هیچ تیمی قرارداد ببندد و باید دور از میادین فوتبال باشد.

به گزارش تسنیم، براساس حکم کمیته وضعیت، کاوه رضایی به دلیل فسخ قراردادش با باشگاه تراکتور، دیگر اجازه بازی در نیم‌فصل دوم برای این تیم را نیز ندارد و به همین دلیل باید حداقل تا پایان فصل جاری دور از مسابقات باشد.

همچنین کاوه رضایی به دلیل فسخ غیر قانونی‌ قراردادش با باشگاه تراکتور در صورت شکایت باشگاه تبریزی به کمیته وضعیت در خطر محرومیت چهار ماهه و پرداخت غرامت نیز قرار دارد اما شنیده‌ها حاکی از این است که هنوز تراکتوری‌ها اقدام به شکایت علیه این بازیکن نکرده‌اند.

در این راستا گفته می‌شود در تازه‌ترین اقدام کاوه رضایی طی روزهای اخیر به حکم کمیته وضعیت درباره غیر قانونی تلقی شدن فسخ قراردادش با باشگاه تراکتور اعتراض کرده و قرار است این پرونده در کمیته استیناف مورد بررسی قرار بگیرد.

 
منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید