ستاره آرژانتینی تا ۲۰۲۸ در منچستریونایتد

0
75کد خبر : ۱۸۷۱۷۰۶ |
۰۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۵ |
۲۹۲ بازدید |

۰
دیدگاه

ادعای ESPN


شیاطین سرخ با الخاندرو گارناچو، مهاجم آرژانتینی خود، برای تمدید قرارداد تا ۲۰۲۸ به توافق رسیده اند.

ستاره آرژانتینی تا 2028 در منچستریونایتد

به گزارش “ورزش سه”، درخشش آلخاندرو گارناچو در ترکیب یونایتد باعث شد که مدیران این باشگاه به دنبال امضای قرارداد جدیدی با او باشند. او ۲۸ آوریل سال ۲۰۲۲ اولین بازی رسمی‌اش را برای منچستریونایتد انجام داد.
ماه قبل رسانه‌های انگلیسی خبر داده بودند که مدیران این باشگاه مذاکراتی را برای امضای قرارداد جدید با این پدیده ۱۸ ساله آغاز کرده‌اند.

1796905

اکنون گفته می‌شود هر دو طرف بر سر مسائل مالی توافق دارند و انتظار می‌رود که این بازیکن به زودی قراردادش با یونایتد را تا سال ۲۰۲۸ تمدید کند، در واقع اگر این اتفاق رخ دهد او طولانی‌ترین قرارداد تاریخ این باشگاه را به امضا رسانده است. 

در همین رابطه امروز ESPN گزارش داد که باشگاه منچستریونایتد و الخاندرو گارناچو برای تمدید پنج ساله قرارداد به توافق دست پیدا کرده‌اند و به این ترتیب مهاجم آرژانتینی تا سال ۲۰۲۸ در اولدترافورد خواهد ماند. قرارداد فعلی بازیکن در سال ۲۰۲۴ به پایان می‌رسد.

1804251

طبق گزارش ESPN، طرفین در مورد کلیات قرارداد جدید به توافق دست یافته‌اند و تنها مسئله باقی مانده برای نهایی شدن تمدید قرارداد، حق استفاده از تصویر بازیکن برای امور تبلیغاتی است.

نشریه دیلی‌میل هم نوشته است که دو طرف قصد دارند قبل از رسیدن به مقطع پایانی و سرنوشت‌ساز، تکلیف مذاکرات مشخص شده باشد. منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید