خانه ورزشی پرحاشیه‌ترین مسابقه حذفی با یکی دو آتش‌نشان!

پرحاشیه‌ترین مسابقه حذفی با یکی دو آتش‌نشان!

0
پرحاشیه‌ترین مسابقه حذفی با یکی دو آتش‌نشان!

[ad_1]


کد خبر : 1871542 |
02 اسفند 1401 ساعت 07:30 |
409 بازدید |

0
دیدگاه

ساکت و قهر و آشتی سریع با محمد ربیعی


ساکت الهامی بار دیگر در یک دیدار جام حذفی به جلدی رفت که خودش بیش از دیگران آن را دوست ندارد.

پرحاشیه‌ترین مسابقه حذفی با یکی دو آتش‌نشان!

به گزارش “ورزش سه”، در حالی که توجه اهالی فوتبال به دیدار استقلال و ملوان در ورزشگاه آزادی و همینطور دیدار مرحله یک هشتم نهایی شاگردان جواد نکونام برابر الفیصلی معطوف شده بود، در ورزشگاه دستگردی اکباتان تیم فوتبال هوادار به مصاف مس رفسنجان رفته بود تا یکی از دشوارترین دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی در اکباتان برگزار شود. دیداری که از ابتدا با توجه به شرایطی که دو تیم دارد، مشخص بود ساعاتی نفس‌گیر را به بازیکنان و مربیان دو تیم تحمیل می‌کند.
بازی در نیمه اول آرام دنبال شد، اما در نیمه دوم حملات مس رفسنجان و تلاش این تیم برای گلزنی یخ بازی را آب کرد. با این حال همانطور که از جریان مسابقه تصور می‌شد کار به وقت‌های اضافی کشیده شد. از شروع وقت اضافه فشاری که روی بازیکنان و مربیان دو تیم وجود داشت، چند برابر شد.
مهم‌ترین اتفاق 15 دقیقه ابتدایی وقت‌های اضافی دو اخراج از تیم هوادار بود. اولی فریبرز گرامی به دلیل خطای سنگین روی امید لطیفی و در ادامه اخراج محمدرضا ساکت که جمله‌ای را علیه قضاوت شریفی داور مسابقه به کار برده بود و پس از چند ثانیه با کمک داور چهارم به داور وسط کارت قرمز را جلوی چشمان خود دید.
ساکت الهامی پس از دیدن کارت قرمز چند دقیقه‌ای در کنار زمین ماند و از تصمیم داور مسابقه که او را در یک روز تقریبا آرام از زمین بیرون کرده بود، حیران شده بود، اما درنهایت پس از چند فریاد و اعتراض راه خود را به سوی سکوهای ورزشگاه دستگردی اکباتان پیش گرفت تا ادامه مسابقه را از روی سکوها تماشا کند. چند ثانیه اما جرقه یک درگیری شدید چند ثانیه‌ای میان نیمکت دو تیم زده شد که البته زود فروکش کرد.

1803932

چند دقیقه پس از اخراج ساکت هوادار روی اشتباه مدافع مس و حرکت تکنیکی امید سینک که خودش را با دریبل حامد لک مقابل دروازه خالی قرار داد، می‌توانست به گل برسد، اما ضربه او در حالی که نفس همه را در استادیوم حبس کرده بود، از کنار دروازه به اوت رفت تا در ادامه مسابقه این شاگردان ربیعی باشند که مانند بیشتر دقایق مسابقه تیم برتر مسابقه باشند و حملات خطرناک‌تری را تا سوت پایان و کشیدن شدن بازی به ضربات پنالتی ایجاد کنند.
پنالتی اول را مسی‌ها زدند و تا پنالتی دهم که محمد جواد محمدی توپ را به دروازه لک وارد کرد، فقط حسن جعفری بود که پنالتی خود را خراب کرد تا بار دیگر ساکت الهامی با یک تیم جدید گامی بلند در جام حذفی بردارد و اینبار هوادار را به جمع 8 تیم برتر برساند.
ساکت الهامی که از این پیروزی مقابل مس رفسنجان به شدت خوشحال بود، پس از قطعی شدن صعود تیمش دستانش را گره کرد و در حالی که فشار بازی او را تحت تاثیر قرار داده بود کلماتی به زبان آورد که خیلی زود در فضای مجازی دست به دست شد. جایی که سرمربی هوادار جمله معروف فرهاد مجیدی در دربی را اینبار خطاب به رفسنجانی‌ها به زبان آورد و به آن چاشنی هم داد. الهامی که هیجان او را فرا گرفته بود و در حال پایین رفتن از پله‌های جایگاه ویژه بود، به از دست دادن با محمد ربیعی که برای تبریک به استقبال او آمده بود دست رد زد تا سرمربی رفسنجانی‌ها را شگفت زده و البته ناراحت کند.او تصور می‌کرد که ربیعی کنار خط از داور خواسته او را اخراج کند درحالیکه ربیعی توجه داور بازی را به مسعود شجاعی جلب کرده بود. 
آتش الهامی البته چند دقیقه بعد در رختکن با اطلاعاتی که از معتمدین خود دریافت کرد، فرونشست و برای عذرخواهی پیشقدم شد و به رختکن مس رفت تا از ربیعی عذرخواهی کند. این مربی حتی پا را فراتر گذاشت و با زیر پا گذاشتن قانون به نشست خبری آمد تا به صورت عمومی از محمد ربیعی عذرخواهی کند و به تمجید او بپردازد. او در کنفرانس خبری توضیح داد ربیعی جمله‌ای به زبان آورده که تصور او در ابتدا این بوده که خطاب به خودش بوده ولی این موضوع را یک سوء تفاهم عنوان کرد.
در این بین رفتار محمد ربیعی که با وجود فشار بسیار بالای مسابقه برای تبریک گفتن به ساکت الهامی پیشقدم شده بود، قابل توجه بود و در ادامه ساکت الهامی هم با عذرخواهی سعی کرد اتفاقات پس از پایان مسابقه و دست ندادن را از دل او دربیاورد؛ تلاشی که در محوطه ورزشگاه دستگردی اکباتان و پیش از ورود ساکت الهامی به نشست خبری به یک بازی دوستانه میان دو تیم طی روزهای آینده منجر شد.

[ad_2]

منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید