جنجال جدید دربی: اورتون بیشتر از لیورپول جریمه شد

0
79کد خبر : ۱۸۷۱۹۴۸ |
۰۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۹ |
۸۹۲ بازدید |

۰
دیدگاه


اتحادیه فوتبال انگلیس دو باشگاه لیورپول و اورتون را به دلیل اتفاقات دربی مرسی‌ساید جریمه کرد ولی اورتونی‌ها بیشتر از همشهری قرمزشان جریمه شدند.

جنجال جدید دربی: اورتون بیشتر از لیورپول جریمه شد

به گزارش “ورزش سه”، دربی اخیر مرسی‌ساید که به میزبانی لیورپول در آنفیلد برگزار شد مسابقه‌ای پرتنش بود. شاگردان یورگن کلوپ با گلزنی صلاح و خاکپو موفق شدند در این بازی با نتیجه ۲-۰ به پیروزی برسند.

اما در جریان مسابقه بازیکنان دو تیم بارها با هم درگیر شدند. شدیدترین درگیری بین جردن پیکفورد، سنگربان اورتون و اندی رابرتسون مدافع لیورپول اتفاق افتاد. داور به این دو بازیکن کارت زرد نشان داد.

1804801

بعد از بازی درگیری‌های بازیکنان دو تیم با انتقادات زیادی مواجه شد و اتحادیه فوتبال امروز اعلام کرد هر دو باشگاه را به دلیل ناتوانی در کنترل بازیکنان‌شان جریمه کرده است. اما تصمیم اتحادیه فوتبال باز هم جنجالی شده چرا که سهم باشگاه اورتون در این جریمه بیشتر از لیورپول است.

اتحادیه فوتبال امروز اعلام کرد باشگاه لیورپول به دلیل اتفاقات آن مسابقه ۲۵هزار پوند و اورتون مبلغ ۴۰ هزار پوند جریمه شده است.

تا این لحظه دلیلی برای تفاوت مبلغ جریمه‌های دو تیم از سوی اتحادیه اعلام نشده است. اما انتظار می‌رود به زودی دلایل این تصمیم از طرف کمیسیون مستقل اعلام شود. در انگلیس یک کمیسیون مستقل میزان مجازات باشگاه‌های خاطی که از طرف اتحادیه فوتبال به این کمیسیون معرفی می‌شوند را مشخص می‌کند.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید