نقش جهان خالی شده و فقط ما ماندیم!

0
54کد خبر : ۱۸۷۱۹۳۹ |
۰۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۱ |
۳٫۸K بازدید |

۰
دیدگاه

کری علی بیرو با هواداران سپاهان؛


گلر ملی‌پوش پرسپوليس در جشن پیروزی‌اش با هواداران به این شکل با اشاره به خالی شدن سکوهای طرفدار سپاهان بعد از باخت چهار گله، هواداران پرسپولیسی را تهییج کرد.

نقش جهان خالی شده و فقط ما ماندیم!

به گزارش “ورزش سه”، یکی از جذاب‌ترین بازی‌های تاریخ سپاهان و پرسپولیس امروز در نقش جهان برگزار شد که این بازی ۱۲۰ دقیقه‌ای و بسیار جذاب با نتیجه چهار بر دو به سود قرمزها به پایان رسید.

طلایی‌پوشان در هفته‌های اخیر روی ابرها سیر می‌کردند و با احتساب بازی جام حذفی و دیدار دوستانه با زنیت هشت پیروزی متوالی را به دست آورده بودند و این درحالی بود که پرسپولیس در نیم فصل دوم پر نوسان نشان داده و با شکست باورنکردنی مقابل هوادار به این بازی حساس رسیده بود.

این موضوع سبب کری‌خوانی‌ سپاهانی‌ها با پرسپولیس در پیروزی این تیم مقابل زنیت روسیه شد. با این حال پرسپولیس امروز با توپ پر به اصفهان آمد و در نقش جهان چهار گل به ثمر رساند و به یک چهارم رسید.

1804790
1804789

هواداران سپاهان استقبال خوبی از این بازی کرده بودند اما بسیاری از آنها پس از به ثمر رسیدن گل چهارم پرسپولیس ورزشگاه را ترک کردند و این موضوع سبب شد تا پایان بازی سکوهای سپاهانی‌ها تقریبا خالی شود. پس از سوت پایان، بیرانوند به سمت سکوهای هواداران پرسپولیس رفت و به سکوهای خالی هواداران سپاهان اشاره کرد و به این شکل با حریف کری خواند و قرمزپوش‌های اصفهان را تهییج کرد.

بیرو در این باره پس از پایان بازی گفت: یک سری اتفاقات در جریان دیدار با زنیت رخ داد و تماشاگران عزیز سپاهان شعارهایی در خصوص بازی حذفی با پرسپولیس دادند و طبیعی است که همان‌ها از طرف هواداران خودمان برای ما فرستاده شود. آن ویدئوها موجب شد انگیزه بگیریم و ما هم مدام به این فکر می‌کردیم نتیجه بگیریم که همین اتفاق هم افتاد. من هم یک کُری خواندم و به هواداران پرسپولیس گفتم که استادیوم خالی شد و فقط شما هستید و باید لذت ببرید.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید