بخشش ساپینتو منتفی شد!

0
84


|


۱۴۰۱/۱۲/۰۵ ۲۲:۴۴:۲۴

|

|


کمیته استیناف در مورد جریمه نقدی تصمیم می‌گیرد؛باشگاه استقلال به رای صادره از سوی کمیته انضباطی در مورد ریکاردو ساپینتو اعتراض کرده است.


|


۱۴۰۱/۱۲/۰۵ ۲۲:۴۴:۲۴

باشگاه استقلال بعد از اعتراض به رای صادره از سوی کمیته انضباطی امیدوار بود رای محرومیت سرمربی کاهش یابد و این مربی در بازی با نساجی بتواند روی نیمکت استقلال بنشیند. اما تا زمان رسیدگی به این پرونده از سوی کمیته استیناف دیدار استقلال با نساجی سپری می‌شود و محرومیت دو جلسه ای ساپینتو سپری می‌شود و به نوعی می‌توان گفت بخشش این مربی منتفی می‌شود. البته محرومیت این مربی ۴ جلسه ای بود که ۲ جلسه از آن تا پایان فصل با توجه به عذرخواهی رسمی ریکاردو ساپینتو تعلیق می‌شود.

به گزارش خبرورزشی، با این حساب کمیته استیناف در مورد جریمه نقدی ریکاردو ساپینتو که ۱۰ درصد از قراردادش است، تصمیم می‌گیرد.

ریکاردو ساپینتو در بازی با گل گهر در هفته بیست و دوم لیگ برتر یک بار دیگر به نیمکت تیمش برمی‌گردد.

در روزهای اخیر یکی از رسانه ها نوشته بود که عذرخواهی ریکاردو ساپینتو مورد پذیرش کمیته انضباطی قرار نگرفته است، در حالی که این خبر از سوی فدراسیون فوتبال تایید نشده است. سرمربی تیم استقلال در کانال رسمی باشگاه عذرخواهی کرده است و این عذرخواهی در رسانه‌های رسمی کشور بازتاب داشته است و بر این اساس ریکاردو ساپینتو می‌تواند در دیدار با گل گهر یک بار دیگر به نیمکت استقلال برگردد.

 
منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید